Kategorie: HKVS hlásí

Vyšla únorová Kapitánská pošta!

Darek Přináší spoustu informací, novinek a reportáží ze světa vodních skautů. Dozvíte se, co si pro nás letos připravila Kapitánská lesní škola nebo něco ze zákulisí organizátorů Navigamu 2018. Přinášíme aktualizaci ocenění Mladý Bobr i Bobr. Nevíte, jak v oddíle uchopit téma přírody v okolí vody? Nalistujte stranu 17 a pusťte se do toho! 1. oddíl vodních skautů slaví 100 let a to v Kapitánské poště nesmí chybět. Závěrem si přečtěte rozhovor s karjským kapitánem Zlínského kraje - Wesou. Čtení je v únoru hodně, tak s chutí do toho!

Co všechno můžeš v této Kapitánské poště najít?

• Zprávy z HKVS
  • Jarní sraz VS 2018 - Loučovice
  • KLŠVS 2018 - podrobné informace
  • Rozhovor s organizátory Navigamu 2018
  • O Vorařskou houžev 2018
  • Skare 2018
  • Sto let 1. oddílu vodních skautů
  • Vztah k přírodě v okolí vody
  • Aktualizace ocenění Mladý bobr
  • Tipy na program – odborka Přírodovědec a Ekolog
  • Navigamus 2018 – Plavby Čcheng Che
  • Polská Warta - ideální řeka na puťák
  • Rozhovor s krajským kapitánem Zlínského kraje - Wesou
  • Mokré dějiny zemí Koruny České XXXX. část: Na sever
  • Termínka
  • Příloha: Loď pokladů admirála Čeng Che (model 1:400)
  • Příloha: pravidla Skare

Pozvánky, zprávy a fotky z vašich akcí do Kapitánské pošty můžete posílat na mail: kp@skaut.cz.

Uzávěrka příštího čísla bude 10. 3. 2018.

Elektronickou Kapitánskou poštu si můžete stáhnout na adrese: vodni.skauting.cz/kapitanska-posta, kde je i verze pro tisk, nebo se na stejných stránkách přihlásit k jejímu odběru prostřednictvím emailu.