Kategorie: Články o vzděl. akcích, HKVS hlásí

Vůdce malého plavidla (on-line kurz 2021)

article pictureVideo přednášky doplněné diskuzními bloky se zaměřením na skautskou činnost a provoz malých plavidel vhodné jako příprava k získání průkazu VMP („řidičáku na loď“) či kompletní zopakování pravidel plavebního provozu.

Využijeme konceptu platformy www.kurzvmp.cz – každý účastník dostane možnost získat přístup a ve třech blocích bude prostor pro společné projití uvedených témat bezprostředně následované jejich rozborem a prostorem pro otázky.

Vedle video přednášek bude účastníkům dostupný web se studijními materiály (tematické soubory testových otázek, nezávislé prezentace a texty, návody k přípravě ke zkoušce a rozhraní pro cvičení testů).

Součástí tohoto kurzu není kvalifikační zkouška (tu lze absolvovat na Státní plavební správě), ale na tento základní kurz plánujeme navázat teoretickým kurzem pro ovládání plachetnice a také praktickým kurzem pro řízení motorového člunu a plachetnice (s možností získat certifikát pro vedení plavidel bez omezení výkonu motoru a plachet).

Termín: 8. 4. + 15. 4. + 22. 4. 2021 od 18:30 do 22:00

Cena: 500 Kč pro registrované členy Junáka (1 500 Kč pro neregistrované s doporučením spolupracujícího oddílu/střediska).

Přihlašování: Přes skautIS do 1. 4. 2021, po tomto termínu se můžete přihlásit k odběru upozornění na další kurz

Kontakt, dotazy, konzultace: Hvězdář - Jan Fischer, tel. 603 965 184, hospodar+vmp2021@hkvs.cz