Kategorie: HKVS hlásí

Na valný sněm jedině v plné eleganci!

šatek pro kroj

Sestry, vyhlasme konec tuctovým riflím a neforemným krojům!
Montérky pouze do lesa! Každá z nás čeká netrpělivě na tuto
příležitost, která právě nastala! Konečně si můžeme pořídit něco elegantního, krásného, barevně sladěného podle poslední módy a zároveň odpovídající krojovému řádu.

Prašťte do toho a kupte si jako já univerzální tmavě modré sako a tmavě šedou sukni v HM:

Krásně ladí se skautskými doplňky - jen se podívejte na fotku. Univerzální sako a sukni levněji a snáze jen tak nepořídíte, protože šance pořídit si oficiální kostýmek žádná není. A navíc, je použitelná i jinde. A do třetice, hlavní kapitán daruje každé šťastné majitelce z řad vodních skautek krásný stylový šátek pro doplnění nového kostýmu. A ještě k tomu Hlavní kapitanát vyhlašuje soutěž o nejhezčí fotku v novém kostýmku o hodnotné ceny. Tak neváhejte!

Dytta + Cedník

Dámský kostým vodních skautek