Kategorie: HKVS hlásí

Akreditované vodácké kurzy se slevou

Jedna z mnoha výhod bytí skautem je možnost získat slevu na akreditovaný vodácký kurz (u Vodácké školy záchrany či Vodácké školy Dronte).
Podrobnosti o konkrétních kurzech se dozvíte v tomto článku.

Dlouholetou spolupráci na vodáckém vzdělávání s Vodáckou školou záchrany Petra Ptáčka, rozšířilo nyní HKVS o možnost získat slevy na vodácké kurzy u Vodácké školy Dronte.

Pro aktivní vodáky a oddílové vedoucí je vhodný kurz:

Pro zkušené a profesionály se nabízí kurz:

Speciální kurzy pro začínající i zkušené v záchraně:

Pokud by Vás bylo víc, tak je také možné zažádat i o vlastní skautský kurz na přání.

Jak získat skautskou slevu

Vodácká škola záchrany Vodácká škola záchrany

Slevu lze uplatnit pouze pro registrované skauty starší 18 let. Při přihlášení přes stránky Vodácké školy záchrany uveďte do poznámky objednávkového formuláře tento text:

Prosím o uplatnění skautské slevy 20% a vystavení faktury na:
Junák - český skaut, Kapitanát vodních skautů, z. s.
Senovážné nám. 24, 110 00  Praha 1
IČO: 65991753

Současně zašlete informaci o přihlášení do kurzu i na hospodar@hkvs.cz, abychom mohli potvrdit Vaši registraci a věděli komu snížený poplatek přefakturovat.

Vodácká škola Dronte Vodácká škola Dronte

Sleva se odvíjí od počtu zájemců. Pokud se Vám tedy kurz líbí, neváhejte nás napsat na mailovou adresu organizacni@hkvs.cz.

Pro další informace kontaktujte Decibela na organizacni@hkvs.cz.