Kategorie: Ostatní akce, Články o vzděl. akcích

Zážitkový kurz s vodním zaměřením

foto/obrázek poskytl(a): PytlíkKdo se odváží na dobrodružnou plavbu s lodí
jménem „Drager“ za tajemstvím „Fleur de lis“?

Slyšte, slyšte! Piráti a bukanýři, korzáři a flibustýři, vy všichni se solí ve vlasech a s větrem v tváři. Brzy vyrazí dobrodružná výprava lodi Drager za tajemnou lilií! Poklad? Pověst? Nebo jen chiméra? Ten kdo dorazí až na konec cesty, pravdu zví…

Vyplujte s námi vy, kteří máte duši dobrodružnou, mysl svobodnou a daleký obzor v očích. Vyzkoušejte při stavbě lodi svou sílu a zručnost, pak pohledem na noční oblohu přes plachty a ráhnoví nechte odpočinout svou duši. A ranní rozbřesk, vycházejícího slunce na obzoru, rozehřeje vaše tělo i myšlenky. V temné vodě hluboké brázdy za lodí potom spatříte odpovědi na své nejtajnější otázky.

Ať jsi ještě mlád, či vous již trčí z tvé tváře, vždy se můžeš k naší výpravě připojit. Když pevninu jsi dříve brázdil, věz, že Kapka potu s Kapkou smíchu Kapku vodních znalostí ti přinese.

Nebude to plavba snadná, vítr a sloty na nás čekají. Bouře, blesky, hromobití budou zkoušet naši odvahu, odhodlání.Nesnáze a výzvy mnohé víru, výdrž a znalosti budou žádat. Ruce mnohé budou umdlévat při záběrech vesel v bezvětří a jistě bude nutné ponořit se pod hladinu pro opravy lodního kýlu.

Však ten, kdo poslechne velitelských hlasů a v posádce svých bratrů spojí ruce k dílu, zajisté do konce cesty dorazí a tajemství bájného pokladu Fleur de Lis okusí. A spolehlivá loď jménem Drager jej zpět k domovu odvede.

O kurzu

• jachting & potápění & pádlování & dril & lanové aktivity & adrenalin
  • možnost složení zkoušky Vodáckého minima (Kapky)
  • pro rangers, rovery, vůdce a ostatní skauty 15+