Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Jarní sraz K+K 2021

sraz VS Sraz vodních skautů se uskuteční od 4. do 6. června v Českých Budějovicích, ve Vodáckém areálu Lídy Polesné.

Sraz vodních skautů se uskuteční od 4. do 6. června v Českých Budějovicích, ve Vodáckém areálu Lídy Polesné. Přihlašování přes skautIS běží od pondělí 17. května do pátku 28. května na této adrese.
Organizace akce se bude odvíjet dle aktuálních protiepidemických opatření. Aktuálně lze počítat s 50 účastníky, pokud se situace změní, budeme reagovat navýšením kapacity. Jakákoliv další opatření, jako například testování, bude upřesněno s blížícím se termínem akce.
Akce je koncipována jako venkovní, s bydlením ve stanech a programem zejména na kanále a na vodě. Očekávaný účastnický poplatek se bude pohybovat kolem 500,- (pro organizátory a servis tým polovina) a zahrnuje jedno teplé jídlo v sobotu a v neděli, dopravu materiálu a půjčovné, nezahrnuje ubytování v místě (ceny kempu https://raftingcb.cz/kemp-ceske-vrbne/) a poplatek za kanál který se bude odvíjet dle absolvovaných programů.
Sraz je určen pro začátečníky i pokročilé na vodě, jakožto i pro ty, kteří budou preferovat suchý program v okolí.
Přihlašování na jednotlivé programy poběží s odstupem za samotným přihlášením, dle vývoje situace.