Kategorie: Novinky, Ostatní akce

Podzimní splutí Lomnice

14. října se uskuteční 2. ročník splutí Lomnice organizovaný skauty z 8. vodního oddílu skautů Praha. S ohledem na to, jak houfně se letos podzimní sjezdy spíše ruší, jde určitě o neodolatelnou příležitost k podzimnímu podniku.

lomnice

2. ročník podzimního splutí Lomnice! Akce se uskuteční v sobotu 14. října. Můžete se těšit na nadlepšený průtok díky vypouštění rybníků a vyčištěné koryto. Poplatek za splavenku bude dobrovolný. Prezentace trati proběhne v 10 hodin na nástupním místě u lávky v Miroticích (49.4319550N, 14.0380750E). Možné výstupní místo a občerstvení bude v Dolním Ostrovci u silničního mostu, ale snad poteče dost vody i na splutí pod Ostrovcem.

Těšíme se na vás,

za 8. vodní oddíl skautů Praha Slavík

PS: Závišínský potok by měl mít celý víkend zvýšený stav, tak možná stojí za prozkoumání..