Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Přihlašování na sraz spuštěno

Podzimní sraz Ode dneška se můžete přihlašovat na jarní sraz vodních skautů. Konec přihlašování zůstává stejný, úterý 3. 4., tak ho nepropásněte.

A co vás čeká?

Program pamatuje na dvě základní skupiny účastníků - kapitány a činovníky v oddílech a kapitány a činvovníky v přístavech. Programy jsou barevně odlišeny (žlutá vedoucí oddílů a oranžová se žlutým okrajem vedoucí přístavů). Nově také zařazujeme (prozatím jen) jeden program pro instruktory kurzů (oranžová s červených okrajem). A již stabilní součástí jsou programy vážící se k modulové kapitánské zkoušce (fialová se žlutým okrajem). Modře jsou pak označeny tradiční programy od HKVS a zeleně odpočinkové a poznávací programy zejména od organizátorů z Havlíčkova Brodu.

Nepřehlédněte:

• Přijede za námi lektorka ze skupiny Skauting pro všechny, takže se můžete zúčastnit programu o dětech se specifickými potřebami.
  • Bohatý program od havlíčkobrodských - prohlídka města a snad i věže s Thorem, noční hra ve městě s předchozí prohlídkou města alias přípravou na hru či lezení na horolezecké stěně s místním instruktorem.
  • Sobotní odpoledne bude program kombinovaný - prohlídka s Thorem je cca na hodinu a půl, závod cca na půl hodiny. Takže záleží jen, jestli chcete jít první na prohlídku nebo na závod, stihnout můžete obojí. V rámci svého kraje se také můžete domluvit, že část odpoledne věnujete společnému setkání. Zájemci se před  večeří ještě projdou po městě, aby se připravili na noční hru.

Podrobný program je k dispozici na webu. Přihláška jako obvykle online.

Na závěr několik důležitých upozornění:

• psům (a ostatním zvířatům) je vstup na sraz zakázán
  • není možné vracet část účastnického poplatku např. při nevyčerpání jednoho jídla. Případné nestandardní případy budeme řešit individuálně a PŘEDEM!
  • při nezaplacení zálohy předem je platba na místě dražší (400 Kč)
  • není možné přijet na sraz bez přihlášení – i pokud chcete přijet jen na chvíli se podívat, nahlaste se dopředu (např. mailem), tj. nejpozději do 3. 4.

Jarní ÚSK – 13. – 15. 4. 2012

ZŠ Havlíčkův Brod

přihlašování: 19. 3. - 3. 4. 2012

účastnický poplatek: 350 Kč (na místě 400 Kč), nevratnou zálohu 200 Kč zaplať do 6. dubna na účet KVS: 2300183549/2010 (POZOR NOVÉ ČÍSLO). Variabilní symbol XXXXX (místo písmen doplň číslo přístavu/střediska) a do poznámky uveď svůj kód, který obdržíš v potvrzovacím mailu o přijetí přihlášky. Pokud budeš platit za víc osob najednou, uveď kódy za VŠECHNY, za které platíš!