Kategorie: Závody

SKARE 2015 má pro účastníky řadu milých překvapení

AKTUALIZACE: Při včasném nahlášení na Skare a zaplacení do 15.4. 2015 bude poskytnuta sleva ve výši 10% na stravování a ubytování ve stanech.

Při včasném přihlášení vám bude zaslán e-mail ve kterém bude uvedena částka za vaše objednané stravování a ubytování, poskytnutá sleva a zálohová částka, ponížená o 10%, kterou máte uhradit. V případě uhrazení vám bude na místě vydáno potvrzení o platbě.

Při neuhrazení částky do 15.4.2015 budete doplácet platbu při příjezdu a registraci na SkaRe.

Přihlašování na SkaRe již bylo spuštěno zde. Všechny důležité infomace k akci stručně a přehledně na jediném místě - v tomto článku.

Podrobné informace můžete sledovat na www.skare.skauting.cz , nebo na Facebooku.

Několik informací ke SkaRe 2015 :

Skare 2015 se bude konat  ve dnech 30. 4 – 3.5. 2015 na základně  5.oddílu Velrybáři Česká Třebová,  Jachtklub Svitavice, na levém břehu údolní nádrže Křetínka u Letovic.

Základna se nachází cca 50 m pod Country hotelem Svitavice. Auta a přívěsy zůstanou na parkovišti !!!

Adresa :  Country hotel Svitavice, Lazinov 24, 679 62 Lazinov

Přihlašování do závodu – odevzdání přihlášky je možné do 8.45 hod 1.5. 2015

Stravování bude kombinované. Snídaně o oběd budou jako studená strava podávaná do přepravek a večeřet budeme v Country hotelu Svitavice.

Parkování aut a přívěsů je zajištěno na parkovišti u Country hotelu Svitavice

Lodě budou uloženy přímo na břehu přehrady, na dohled od stanů.

Progam – kromě rozjížděk Skautské Regaty a závodu o Modrou Stuhu HKVS bude doprovodný program kde v předprogramu bude možné ve čtvrtek 30.4. dopoledne potrénovat a poté odpoledne bude pobíhat Námořní bitva. V průběhu prodlouženého víkendu bude ve volném čase prostor pro hry a také poznáte zajímavá místa v okolí přehrady. Nebude chybět ani Táborový oheň a Námořnický bál.

Novinkou Skare je předprogram, kdy na Křetínce,  týden před SkaRe, bude probíhat výcvik v plachtění a kdo bude chtít, bude si moci s pomocí bratra Flinta a jeho nově vznikajícího Servis týmu opravit, okovat a oplachtit svoji loď, kterou si pak můžete ponechat, uskladnit do dalšího víkendu, kdy se koná Skare.

Lodní komise – sejde se Lodní komise, které se může zúčastnit  po jednom účastníku z každého přístavu či střediska. Budeme probírat možné úpravy pravidel na příší Skare

Stránky SkaRe jsou plně funkční a najdete tam vše potřebné včetně přihlášek, programu, předprogramu, ceníku, novinek a dalších zajímavostí.