Kategorie: Z našich vod

Smutná zpráva

Podzimní sraz AKTUALIZOVÁNO 3 | Hlavní kapitanát s bolestí oznamuje, že v pátek 7. června 2013 zemřel ve věku nedožitých devadesáti let Jiří Hold - Amateur.
Do posledních chvil aktivní člen pražské Pětky, emeritní přístavný HKVS, ústřední tajemník Junáka, radioamatér, otec Radia Navigamus, vodní motorista, kormidelník člunu Korál, absolvent kurzu USCGS Eagle, ... prostě osobnost českého vodního skautingu.
Ahoj, kapitáne!
Poslední rozloučení s Amateurem proběhne v pátek 28. června 2013 od 10:00 ve velké obřadní síni krematoria v Praze – Strašnicích.

Amateur - ing. Jiří Hold

Rozhovor a životopis Amateura najdete na webu Paměti národa.

Poslední rozloučení s bratrem Amateurem proběhne v pátek 28. června 2013 v obřadní síni krematoria v Praze – Strašnicích, smuteční oznámení je k nahlédnutí zde.

Obřad byl přesunut do velké obřadní sítně ve Strašnicích.

Kondolenční adresa:
Monika Cetkovská
U Krčské vodárny 1133

Pokyny k obřadu:

• Bude jeden skautský projev (Vezír/Oskar).
  • Hojná účast v krojích a činovnických uniformách včetně kapitánských brigadýrek je vítána.
  • Pokud máte zájem o umístění větších kytic/věnců před vlastním otevřením obřadní síně, je to možné v 9:30.
  • Dotazy směřujte na organizacni()hkvs.cz nebo na tel. 603 965 184