en
Kategorie: Novinky, Pro veřejnost

Velká krádež vodáckého materiálu

Minulý týden došlo k násilnému vniknutí do raftové základny CK Adrenaline Centre u vodáckého kanálu ve Veltrusech. Bylo odcizeno značné množství vodáckého materiálu, převážně rafty a nafukovací kanoe Yukon. Je předpoklad, že zloději se pokusí materiál prodat. Více informací a fotorgafie na www.hydromagazin.cz.

Ahoj Kamarádi,

Minulý týden ve čtvrtek (12.11.) došlo ke vloupání do dvou skladových kontejnerů CK Adrenaline Centre.

Při té příležitosti zmizely raftové čluny značky Robfin 400 a 420 v červené, šedé, žluté a modré barvě vždy v kombinaci s černou.

Všechny byly na přídi označeny jmény světových řek - Zambezi, Ganga, Brahmaputra, Karnali, Colorado, aj.

Modrý raft byl vyroben v "expediční" verzi, tzn. měl odvazovací dno, což je v podstatě unikátní. Dalším specifickým znakem jednoho z červených člunů je, že nemá úchyty na nohy v podobě jednoduchých popruhů, ale úchyty jsou uzavřeny a tvoří jakoby kapsu na chodidlo.

Rafty byly sbaleny v tmavě modrých obalech s nápisy světových řek (viz. výše). Všechny nafukovací kanoe Yukon jsou žlutošedé, pouze v trojmístné verzi X3 modrošedé. Yukony jsou označeny na špičkách pořadovými čísly. Kanoe byly sbaleny v tmavě modrých obalech s popruhy na záda a byly popsány pořadovými čísly.

Ostatní vybavení - vesty a neopreny jsou červenočerné s výrazným potiskem AC Adrenaline Centre.

Prosím, v případě že Vás kdokoli osloví s nabídkou takovéhoto materiálu, obraťte se neprodleně Matěje Zapletala ( 603 440 798)
případně na můj telefon (mail).

Samozřejmě tuto informaci rozešlete dál na vaše kontakty o kterých si myslíte, že by jim mohl někdo nabídnout nějakou část uvedeného
materiálu a jejich avizo by mohlo být nápomocno k dopadení zloděje.

Celý případ zároveň šetří policie.

Předem díky za jakékoliv informace či nápady. Za informace vedoucí k navrácení našeho vodáckého materiálu nabízíme odměnu.

Martin

Martin Toncar
T: +420 606 745 829
E: martin.toncar (a) compass-com.eu
W: www.compass-com.eu
Compass Communication a.s.
Holandská 2/4
639 00 Brno

print Formát pro tisk