Kategorie: Ostatní akce, Pro veřejnost

Jezování 2010

Nabité odpoledne plné soutěžení o ceny na souši i na vodě si na sobotu 12. června připravili třebíčští vodní skauti.

Na Jezování bude pro návštěvníky připravena spousta aktivit a neobyčejné podívané. Program začíná již v pátek 11. června v 15:30 námořnickým průvodem po Karlově náměstí. Stěžejní část programu však vypukne v sobotu 12. června na Svojsíkově nábřeží, podzámecké nivě a podklášterském jezu.

Děti i rodiče mohou využít služeb vyhlídkového plavidla, nechat se provézt po řece a poznat tak Třebíč z neobvyklého úhlu pohledu. Dále bude po celou akci fungovat přívoz ze Svojsíkova nábřeží na podzámeckou nivu a zejména odvážnější návštěvníci Jezování mohou zkusit řeku překonat hned několika způsoby a ještě tím vyhrát některou z připravených cen! Jihlavu totiž na odpoledne překlene lanová lávka a ponton z kánoí. Ceny však bude možno získat i pohodlněji – na Jezování budou originální aktivity, hry a hříčky, dokonce i pro ty nejmenší.

Krom soutěžních aktivit je součástí programu vystoupení zkušených kajakářů předvádějících své vodácké dovednosti a koncert skupiny Devět životů. V parném počasí pomůže žízeň zahnat limonáda zdarma. Protože množství lidí a zajímavých aktivit na jednom místě přímo vybízí k fotografování, je součástí celé akce fotografická soutěž, jejíž hlavní cenou je hodina v profesionálním ateliéru. Vodní skauti návštěvníkům také ukážou své klubovny a nabídnou malou výstavu mapující letos právě stoletou historii světového vodního skautingu.

www.zlutaponorka.com

Jezování na Facebooku