Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/bezi-prihlasovani-na-kapitanskou-lesni-skolu-vodnich-skautu-2020  •  Vydáno: 28.11.2019 22:39  •  Autor: Jana Karaová

Běží přihlašování na Kapitánskou lesní školu vodních skautů 2020!

Logo KLŠVS
Chceš se naučit a vyzkoušet si spoustu nových věcí? Chceš poznat nové kamarády? Chceš připravit ke složení kapitánské zkoušky a stát se kapitánem či kapitánkou vodních skautů? KLŠVS je tu právě pro tebe!

KLŠVS je lesní škola, na které rozšíříš své vodácké znalosti a dovednosti. Po jejím zdárném absolvování splníš kapitánskou zkoušku a získáš osvědčení akreditovaného Kurzu vodní turistiky. Na barvě košile nezáleží!

Vstupní podmínky:

Prominutí jakékoliv podmínky může ve výjimečných případech povolit předseda zkušební komise.

Přijeď, rozšiř si své vodácké znalosti a dovednosti, poznej novou partu kamarádů a splň si kapitánskou zkoušku, na kterou tě lesní škola připraví. Informace a přihlášku najdeš na www.klsvs.skauting.cz . Těší se na tebe dobrá parta instruktorů.

Termíny:

1. Zahajovací víkend (Jablonec nad Nisou, řeka Jizera):  17.–19. 4. 2020

2. Víkend na divoké vodě (Roztoky u Křivoklátu):             15.–17. 5. 2020

3. Víkend na plachtách (Jezero Poděbrady):                     5.–7. 6. 2020

Letní běh (tábořiště Prácheň u Horažďovic):                     7.–16 . 8. 2020

4. Zkušební víkend (Praha – základna Křížek a Vltava):   25.–28. 9. 2020

5. Závěrečný víkend (Jablonec nad Nisou):                       22.–24. 1. 2021

Kontaktní osoba: Martin Picek – Silvestr (tarest@seznam.cz)