Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/podzimni-volebni-sraz-vodnich-skautu-v-pardubicich-klepe-na-dvere  •  Vydáno: 15.9.2019 22:12  •  Autor: Jana Karaová

Podzimní VOLEBNÍ sraz vodních skautů v Pardubicích klepe na dveře!

Logo KLŠVS Zajímáš se o aktuální dění ve skautských “modrých” vodách? Pak věz, že podzimní sraz vodních skautů by sis neměl nechat ujít! Ukáže, jakým směrem se budeme v příštích letech ubírat, protože nás čekají důležité volby do HKVS a budeme debatovat nad tématy předsněmové diskuze, ze které vzejdou podněty pro jednání valného sněmu v Jindřichově Hradci. Nebudeš ošizen ani o pestrý kulturní i vzdělávací program!

Základní informace:

Kdy: 8.–10. 11. 2019

Kde: Skautské centrum Vinice, K Vinici 2666, Pardubice

Cena: 500 Kč 

Web srazů VS: http://vodni.skauting.cz/sraz-vs-usk

Na co se můžete na srazu těšit?

Čeká nás zážitky nabité povídání s promítáním účastníků světového Jamboree v USA. Také se dozvíš, jak pracovat se skautskou stezkou nebo o fyziologii dítěte v souvislosti s vodáckou činností. Naučíš se vyrobit kormidlo či ploutve pro P550, tělo protáhneš v bazénu nebo na lezecké stěně. Těšit se můžeš i na prohlídku historického centra Pardubic, exkurzi do pivovaru Pernštejn nebo prohlídku místních skautských kluboven. Samozřejmě v programu nemůže chybět také slavný pardubický perník!  

Sobotní večer se již tradičně ponese v duchu noblesy a elegance na plese

Sobotní dopoledne bude věnované dvěma blokům předsněmových diskuzí, v jejichž rámci budou představeny Kodex jednání dospělých a nová idea vlčat a světlušek. Třetím tématem je Skauting za deset let, především ten zbarvený do modra. Veškeré informace o předsněmových diskuzích najdete v článku na Křižovatce.

Sobotní odpoledne bude věnováno zhodnocení činnosti HKVS a volbám nového Kapitanátu. Navečer proběhne vyhlášení výsledků voleb do HKVS

Registrace na sraz poběží v termínu 21. 10. – 1. 11. 2019. 

Kontakt: srazyvs@hkvs.cz 

Těšíme se na vás!

Za tým podzimního srazu VS Viki