Zdroj: https://vodni.skauting.cz/z-nasich-vod/kapka-hkvs-2019  •  Vydáno: 9.1.2019 8:53  •  Autor: Fialík

Kapka HKVS 2019

Je spuštěno přihlašování na kurz Kapka HKVS 2019.

V tuto chvíli je kurz plně obsazen, stále však přijímáme náhradníky.

Na kurzu pod vedením zkušených instruktorů projdeš vodáckým výcvikem na tekoucí i klidné vodě a naučíš se, jak správně připravit a zrealizovat vodáckou akci pro tvůj oddíl! Absolvence kurzu a složení zkoušky vodáckého minima Tě následně opravňuje ke spolupůsobení při vedení vodácké činnosti oddílu a přípravě a vedení vodáckých akcí na vodách do stupně obtížnosti WW2, zároveň ti bude uděleno i osvědčení o absolvování Kurzu vodní turistiky, který je akreditován MŠMT. Kurz je určen suchozemským i vodním skautům, začátečníkům i pokročilým vodákům.

Kurz Kapka HKVS 2019 proběhne ve čtyřech víkendech a jedním volitelným (nepovinným):

Cena kurzu je 2 500 Kč (zahrnuje ubytování, stravu, zapůjčení lodí a vodáckého vybavení na všech částech kurzu).

Pokud tedy jsi členem Junáka - českého skauta, je ti více než 16 let a zvládneš uplavat 200 metrů, zaregistruj se a pojď do toho s námi - přihlašovací formulář a další informace najdeš na webu kurzu, v případě dotazů neváhej napsat e-mail tajemníkovi kurzu.

Jsme i na Facebooku - přidej se, lajkuj a sdílej! Usmívající se

Těšíme se na tebe! Usmívající se

Za tým kurzu Kapka HKVS 2019

Tomáš Fiala - Fialík