Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/vodacky-casopis-padler-22018-prinasi-poradnou-davku-jarni-vodacke-inspirace  •  Vydáno: 16.5.2018 11:00  •  Autor: Koblížek

Vodácký časopis Pádler 2/2018 přináší pořádnou dávku jarní vodácké inspirace

Podzimní sraz S průběhem vodáckého jara tradičně vyšlo i druhé vydání vodáckého časopisu Pádler. Jako obvykle v něm najdete spoustu inspirativního čtení nejen z Česka, ale taky ze zahraničí.

 

V novém Pádlerovi si můžeš přečíst rozhovory s Vítem Přindišem, Bet Brabcovou a Jiřím Rohanem, je přiložen i plakát s pozvánkou na Mistrovství Evropy ve vodním slalomu a reportáže z českých řek - Dyje, Labe, Rozkoš, Les Království - a krásná fotogalerie z jarní Kamenice.

  

Redaktoři vyrazili za pádlováním i do zahraničí, třeba do azurových lagun ve Francouzské Polynésii, na divoké řeky ruského pohoří Altaj nebo do severního Norska do okolí města Trondheim. Nechybí ani tradiční recenze vybavení (tentokráte sedm) a pokračování seriálu o vodáckém tréninku - zde se dočteš, jak se správně trénuje na vodácké maratony a jak potom trénink zúročit v samotném závodě.

Podrobný obsah Pádlera si můžete přečíst na jeho webových stránkách.

A jak Pádlera získat? Můžeš si jej předplatit na novém eshopu, zajít do vodáckého obchodu nebo trafiky nebo zakoupit elektronickou verzi.