Zdroj: https://vodni.skauting.cz/z-nasich-vod/jachtarske-kurzy-na-nejrychlejsi-ceske-kajutove-lodi-s-profesionaly-a-za-symbolickou-cenu  •  Vydáno: 23.6.2017 16:27  •  Autor: Koblížek

Jachtařské kurzy na nejrychlejší české kajutové lodi – s profesionály a za symbolickou cenu!

Podzimní sraz Jeden den plachtění na Orlíku pod vedením zkušených profesionálů na nejrychlejší plachetnici v ČR a ještě za skautskou cenu - u toho musíš být! :)

Ve spolupráci s Českým svazem jachtingu pro vás Hlavní kapitanát vodních skautů zprostředkoval během prázdnin několik jednodenních jachetních kurzů. V týmu instruktorů jsou zkušení profesionálové ze závodní posádky HEBE4, kteří se pravidelně účastní mnoha mezinárodních závodů. Plachtit se bude na plachetnici Tboats, jedné z nejrychlejších kajutových lodí v ČR.

Jednodenní kurzy budou probíhat vždy ve čtvrtek na Orlíku (u Kovářova, Chrást) ve dvou variantách:

Cena kurzu pro veřejnost je 1 300 Kč, pro skauty ale pouze symbolických 300 Kč. Přihlásit se mohou pouze účastníci starší 15 let. Přihlásit se můžete prostřednictvím g-formuláře. Přihlašování je možné nejpozději do středy 28. 6. 2017 s tím, že do pátku 30. 6. se zveřejní rozdělení jednotlivých termínů.

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost, jak si posunout své jachtařské dovednosti, a to pod vedením zkušených profesionálů a reprezentantů ČR v jachtingu a za skvělou cenu! Šikovným účastníkům se zároveň otevře možnost doplnit posádku pro HEBE5 při závodech na moři!

Pro bližší informace kontaktujte Hvězdáře - Jana Fischera na mailu hospodar@hkvs.cz nebo tel. č. 603 965 184.