Zdroj: https://vodni.skauting.cz/z-nasich-vod/admiralitni-plavba-na-mazurech-dve-volna-mista  •  Vydáno: 11.5.2017 14:05  •  Autor: Koblížek

Admiralitní plavba na Mazurech - dvě volná místa

Podzimní sraz Plout na kajutové plachetnici je nejen příjemná rekreace, ale především dobrá škola pro každého z účastníků. Proto vodní skauti pořádají jednou za rok akci, kde si každý zájemce může doslova rozšířit obzory.

Spolu s Oldou Pešinou připravujeme letos plavbu na Mazurská jezera v Polsku. Na jedné z lodí jsou aktuálně jsou k dispozici dvě volná místa, která mohou být obsazena i lidmi, kteří nikdy nepluli. Pokud máte zájem nebo tušíte, že zájem by mohl mít někdo z Vašeho okolí, ozvěte se na dole uvedené kontakty.

Termín plavby je 29.7.2017 až 5.8.2017. Odjíždět z ČR se bude v pátek v podvečer nejspíš dvěma auty. Účastnický poplatek bude 7 000 Kč včetně dopravy a pronájmu pěkné lodi s tím, že podle loňské zkušenosti budeme část vracet.

Kontakty a bližší informace:

Miloš Thor Holenda – 736 178 263

Olda Pešina – 721 585 783

Těšíme se na společnou plavbu,

Miloš Holenda - Thor z Havlíčkova Brodu