Zdroj: https://vodni.skauting.cz/sraz-vs-usk/jarni-sraz-ve-znojme-se-blizi-prinasime-dalsi-informace  •  Vydáno: 2.3.2016 18:30  •  Autor: Koblížek

Jarní sraz ve Znojmě se blíží – přinášíme další informace!

Jarní sraz ve Znojmě se blíží – přinášíme další informace!Podzimní srazUž za měsíc se sejdeme ve Znojmě na jarním srazu VS! Můžete se těšit na bohatý program, vodácké radovánky na Dyji a na mnoho dalšího! Více informací v článku :)

Do termínu jarního srazu VS zbývá pouze otočit pár listů v kalendáři či diáři, takže jedno z toho (či obojí) popadni a znač si: 1. – 3. dubna na Jižní Moravě v malebném Znojmě, ve městě vína a okurek. Rovněž si zaznač další termín, a to 7. – 20. března, kdy bude zde na stránkách HKVS spuštěna registrace (avizované přihlašování přes SkautIS bohužel musíme odložit na další sraz).

Jak už jsme také avizovali v Kapitánské poště, je pro Vás připraveno také malé překvapení – letos jsme pro Vás přichystali velice krátký předprogram! Jedná se o malý kvíz, kterým si otestujete své znalosti o Znojmě a jehož vyplnění Vám nezabere ani 10 minut. Jeho zadání a další informace budou odtajněny spolu s registrací, účast v předprogramu je dobrovolná.  Na srazu pak bude několik vylosovaných šťastlivců, kteří zaslali správnou odpověď, odměněno zajímavými cenami :-)

Takže pro zopakování:

 

Těšíme se na Tebe!

Přípravný tým srazů VS