Zdroj: https://vodni.skauting.cz/sraz-vs-usk/informacni-suma-sumarum-k-podzimnimu-srazu-v-havlickove-brode  •  Vydáno: 15.11.2015 13:32  •  Autor: Koblížek

Informační suma-sumárum k podzimnímu srazu v Havlíčkově Brodě

Informační suma-sumárum k podzimnímu srazu v Havlíčkově BroděPodzimní srazVšechny informace o podzimním srazu v Havlíčkově Brodě – uceleně, přehledně a na jednom místě!

Ještě týden a všichni se sejdeme na podzimním srazu v Havlíčkově Brodě, a tudíž ti přinášíme již tradiční informační resumé – takže čti a pamatuj :)

 

Kdy a kde: 20. – 22. 11. 2015 na Základní a mateřské škole Wolkerova 2941 v Havlíčkově Brodě

S sebou: spacák, karimatku, kroj, doplatek 150 Kč (pokud jsi uhradil zálohu, jinak 400 Kč), oblečení a dobrou obuv podle zvolených programů, přezůvky do školy, kostým na Vodnický bál a cenu do tomboly za přístav/výpravu, kytary nebo jiný hudební nástroj.

Strava: 3 jídla denně od páteční večeře do nedělního oběda, svačiny vlastní (bufet letos nebude provozován).

Doprava na sraz:

Na mapce je vchod do školy označen zeleným puntíkem, vedou k němu dvě hlavní příjezdové cesty. Do Havlíčkova brodu přijedeš po Masarykově nebo se na ni napojíš. Můžeš se pak vydat po červené, tedy odbočit na Zahradického, poté doleva na Sídliště Pražská a doprava na Wolkerovu a jsi na místě. Nebo se vydáš modrou trasou, kdy z Masarykovy odbočíš na Husovu, doprava na Šubrtovu a doleva na Wolkerovu. Parkování je možné v přilehlých ulicích.

Mapa do HavlBrodu

Autobusem dojedeš do Havlíčkova Brodu na dopravní terminál, v jehož těsné blízkosti se nachází i vlakové nádraží. Ke škole je to necelé tři kilometry pěší chůzí podle mapky. Dopomoct si můžeš i městskou hromadnou dopravou – poblíž školy je autobusová zastávka Zahradnického, o něco dále pak Šubrtova, Sídliště Pražská, Pražská, VÚB, Výšina nebo Penny Market.

Mapa pěšky v HavlBrodě

 

K programu:

Co se týče programu, tak dochází k drobné změně. Pozvání na sraz přijal účastník projektu Japonsko Škodovkou Jakub Pejcal – Boby a povypráví o své cestě na Jamboree 2016 v Japonsku!

Letáček Japonsko Škodovkou

 

Tento vzácný host nám trochu zahýbal s programem – jeho aktualizovanou verzi najdeš v odkazu níže a bude ti také zaslána na mail.

 

Samozřejmě nadále platí následující:

Těšíme se na Vás! :)

Přípravný tým srazů VS