Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/akce-v-praze-na-vltave  •  Vydáno: 16.11.2009 7:32  •  Autor: Hvězdář (2)

Akce v Praze na Vltavě?

Možnost rezervace prostoru na řece pro vaše akce, které je by mohli kolidovat s dalšími akcemi na řece.

Pokud plánujete větší veřejnou akci v Praze na Vltavě v roce 2010, tak je možné ji zařadit do zvláštního přehledu sportovních akcí "Dělba vod", aby nedošlo ke kolizi s dalším závodem. Cílem je sladit všechny sportovní akce, tak aby si vzájemně nekolidovaly a s pomocí Státní plavební správy pak ve vymezených oblastech nejsou povolovány další akce, které by se schválenými akcemi rušily (např. současný závod motorových člunů a cokoliv dalšího). Na základě tohoto přehledu bude Plavební správa s vaším termínem už dopředu počítat. (Přesto minimálně 30 dnů před závodem musí pořadatel závodu požádat o povolení veřejné akce Státní plavební správu.)

Místo a datum lze do konce měsíce (do konce roku bez záruky) ohlásit Hvězdářovi (hvezdar (a) skaut. cz).