Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/registrace-na-jarni-sraz-zacina  •  Vydáno: 20.3.2013 0:00  •  Autor: Liška

Registrace na jarní sraz začíná

Podzimní sraz Odteď máte možnost zaregistrovat si své místo na srazu. Věříme, že se sejdeme opět v hojném počtu z co nejvíce koutů republiky. Jarní sraz v Poděbradech 12. - 14. 4. je tu.

 

Registrace běží online.

Systém už jistě znáte. Vyplňte prosím pečlivě všechny údaje. Páteční večeře bude studená, takže bude k dispozici i pro pozdě příchozí. Při výběru programu nezapomeňte kliknout na název programu, v novém panelu se vám zobrazí popis programu, který vám pomůže vybrat, který program je pro vás nejzajímavější. Placení funguje stejně jako na minulých srazech - po přihlášení obdržíte mailem kód, který uvedete do poznámky při placení zálohy. Její zaplacení je nutné, neboť škola vyžaduje platbu předem. Nebudeme tedy moci např. objednat jídlo někomu, kdo se nepřihlásí.

Můžete si stáhnout pozvánku v jpg a šířit ji ve svých přístavech.

V kostce

Kde: ZŠ TGM Poděbrady
Přihlašování: 20.3. – 3.4. (věnujte pozornost popisům programů)
Účastnický poplatek: 350 Kč (na místě 400 Kč), nevratnou zálohu 200 Kč zaplať do 3. dubna na účet KVS: 2300183549/2010. Variabilní symbol XXXXX (místo písmen doplň číslo přístavu/střediska) a do poznámky uveď svůj kód, který obdržíš v potvrzovacím mailu o přijetí přihlášky. Pokud budeš platit za víc osob najednou, uveď kódy za VŠECHNY, za které platíš!

Dotazy: srazyvs@hkvs.cz

Poznámky k programům:

Na závěr několik praktických informací. Po zkušenostech z minulých srazů upozorňujeme, že:

Těšíme se na viděnou!

Přípravný tým srazů VS