Zdroj: https://vodni.skauting.cz/z-nasich-vod/kapitanska-posta-v-roce-2013  •  Vydáno: 11.2.2013 7:50  •  Autor: Pytlík

Kapitánská pošta v roce 2013

Přivítejme první číslo eKP v Novém roce

První číslo Kapitánské pošty roku 2012 právě dorazilo!

Lednová elektronická Kapitánská pošta nabízí množství aktuálních zpráv z dění mezi vodními skauty, které by určitě neměly uniknout vaší pozornosti.

V Novém roce se urodilo spoustu akcí a aktivit, letos nás čeká volební sraz Kapitánů, pomalu se připravuje volební sněm Junáka a s tím jsou spojeny některé předsněmovní přípravy. Dočtete se o Letu chrousta a Přístavech, ale i zvesela o vodních oldech a samozřejmě můžete aspirovat na místo šéfredaktora eKP. To vše vám nabízí Lednová Kapitánská pošta:

aktuálně: Kontrolní chroust aneb Pearl Harbor

aktuálně: Volby jsou za námi, a co teď?...

metodika: Námořní romantika - symbolický rámec

aktuálně: Think Big! - jak ke grantu přijít

mokré dějiny: Sůl nad zlato

z krajů : Betlémské světlo

Pozvánky, zprávy a fotky z vašich akcí do Kapitánské pošty můžete posílat na mail: kp@skaut.cz. Uzávěrka příštího čísla je 31.1. 2013.

Elektronickou Kapitánskou poštu si můžete stáhnout na adrese: www.vodni.skauting.cz/kp, kde je i verze pro tisk, nebo se na stejných stránkách přihlásit k jejímu odběru prostřednictvím emailu.

za redakci elektronické Kapitánské pošty

Pytlík JMK