Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/prihlasovani-na-sraz-spusteno-podzim  •  Vydáno: 27.9.2012 14:42  •  Autor: Liška

Přihlašování na sraz spuštěno

Podzimní sraz Po drobných porodních bolestech je to tady. Můžete se směle přihlašovat na podzimní sraz. Neotálejte, registrace běží jen do středy 10. 10. AKTUALIZOVÁNO (3. 10.).

Aktualizace: Přibyl program masáže v sobotu od 8:30 do 10:00 a program zdravá výživa (sobota 16:00 - 17:30)

Kvůli přesunu skautských serverů nefungovalo automatické rozesílání mailů o potvrzení registrace. Mějte prosím strpení, než vám registraci potvrdíme ručně. Omlouváme se, vina není na naší straně.

Bál bude tentokrát ve stylu hippies, vymýšlejte kostýmy :)

Kdy: 19. - 21. 10. 2012

Kde: ZŠ Bulharská (Ostrava-Poruba, Bulharská 1532/23, GPS: 49°49'30.458''N, 18°11'23.603'' E)

Za kolik: 350 Kč (při platbě až na místě 400 Kč), nevratnou zálohu 200 Kč zaplať do 12. října na účet KVS: 2300183549/2010 (POZOR NOVÉ ČÍSLO). Variabilní symbol XXXXX (místo písmen doplň číslo přístavu/střediska) a do poznámky uveď svůj kód, který obdržíš v potvrzovacím mailu o přijetí přihlášky. Pokud budeš platit za víc osob najednou, uveď kódy za VŠECHNY, za které platíš!

S sebou: spacák, karimatku, přezůvky, oblečení na ples ve stylu hippies

Registrace: 27. 9. - 10. 10.

Registrace běží online, nezapomeňte si prohlédnout program. Po kliknutí na jednotlivé bloky se objeví podrobnější informace, které vám usnadní rozhodování. Přihlašujte se na programy jen pokud na ně opravdu chcete jít, abyste zbytečně neblokovali místo těm, kteří by o ně zájem měli.

POZOR! Ostraváci pro nás připravili zajímavé prohlídky místních pamětihodností (důl Landek, Dolní oblast Vítkovic), které jistě stojí za vidění. Vstupné si ale hradí každý sám (150,-, studenti 90,-) a je potřeba dopředu provést rezervaci, takže přihlášení je závazné. V Landeku je možné si i zdarma projít areál těžebních budov s expozicí důlních vozíků, pravěké chatrče a další.

POZOR2! Nedělní program o plánování je delší než ostatní a poběží dohromady 3 hodiny, tj. současně s následujícími programy. Přijede za námi lektor z Mušky, tak nepropásněte příležitost se něco nového dozvědět.

POZOR3! Pokud přijedete v pátek pozdě večer, večeři si neobjednávejte.

I nadále platí následující upozornění:

Program je bohatý, některé podrobnosti budou ještě upřesněny. V případě dotazů se obracejte na Myšáka - Michala Pásztora (popř. tel. 731 045 186, v pracovní dny jen mezi 20. a 23. hodinou, o víkendu kdykoli).

Těšíme se naviděnou na sraze.

přípravný tým srazů VS - ÚSK