Zdroj: https://vodni.skauting.cz/clanky-o-vzdel.akcich/kurzy-vodackeho-minima-v-roce-2012  •  Vydáno: 18.3.2012 21:31  •  Autor: Pavlík

Kurzy vodáckého minima v roce 2012 - AKTUALIZOVÁNO

Podrobnější informace o kurzech vodáckého minima, pořádané v průběhu roku 2012. Určeno pro všechny zájemce o zkoušku vodáckého minima (Kapku). Vybírejte rychle, většina kurzů je již téměř obsazena!

Kurz "Klíče pro život"

Kurz k čekatelské zkoušce a zkoušce vodáckého minima (Kapka) v jednom pro zájemce mladší 18ti let

Zázemí:
ubytování, strava i materiál (lodě, pádla) kompletně zajištěno

Lektoři:
Vladimír Cvrček - Vezír, Jaroslav Veit - Guma, Pavel Česák, David Svoboda - Cedník, Jan Fischer - Hvězdář, Pavel Bár - Pavlík ad.

Požadavky ke zkoušce:
uchazeč musí umět plavat, absolvování kurzu, samostudium

Přihlášky:
zájem potvrďte obratem na kapitan@hkvs.cz (Vezír) - kapacita je téměř naplněna!

Jihočeský kraj

Zázemí:
ubytování, strava i materiál (lodě, pádla, vesty) kompletně zajištěno, v ceně je i pronájem kanálu a doprava v rámci akce

Lektoři:
Lukáš Bíca - Šotek, Mozek, Martin Chlad - Flint ad.

Požadavky ke zkoušce:
čekatelská zkouška, uchazeč musí umět plavat, absolvování kurzu

Přihlášky:
Jméno + přezdívka do 15. 4. na bical1@centrum.cz (Šotek)

Liberecký kraj

Zázemí:
oba víkendy se konají na skautské základně „Ostrov“ v Turnově, ubytování, strava i materiál (lodě, pádla) zajištěno

Lektoři:
Vladimír Cvrček - Vezír, Pavel Langr - Šmudla, Michal Pokorný - Logo, Zdeněk Fišer - Motejl, Matyáš Kabeš - Kvído, Petr Němec - Zip

Požadavky ke zkoušce:
absolvování čekatelské zkoušky, uchazeč musí umět plavat, absolvování kurzu, samostudium

Přihlášky:
nejpozději 1. 4. 2012 na webu: http://www.flotila-liberec.cz/2012/kapka, kde jsou i další informace. Zařazeno bude prvních 20 účastníků podle pořadí došlých přihlášek (z jedné ZOJ nejvýše 4).

Moravskoslezský kraj

Termíny a stručný program kurzu

Zázemí:
Přednášky probíhají v objektu Delta, Žilinská v Ostravě-Porubě, výcvik na řece Opavě a Moravici, na Hlučínské štěrkovně a v bazénu. V ceně vše kromě stravování.

Lektoři:
Helena Káňová - Liška (vedoucí kurzu), Michal Prauzek - Jiřina Holková - Žoržet, Václav Káňa - Knar, Stanislav Holek - Sten, Lukáš Bíca - Šotek, instruktoři VZS Ostrava, Michal Pásztor - Myšák (tajemník kurzu)

600 Kč za celý kurz

Požadavky ke zkoušce:
čekatelská zkouška, uchazeč musí umět plavat, vyplněná přihláška, zaplacení zálohy, absolvování alespoň praktického výcviku

Přihlášky:
přihlášky do 30. 3. na mail michal.pasztor@centrum.cz (Myšák)

Zázemí:
první víkend - zajištěno ubytování na základně v Seči a strava
druhý víkend - ubytování v klubovně 7. přístavu Pardubice, vstup do bazénu, doprava na vodu a zpátky, strava je v tomto případě vlastní.

Lektoři:
Prokop Jícha - Sam, Vojtěch Černík - Datel, Jaroslav Ventluka - Rákos, ad.

Cena:
každý víkend 500,- Kč (v případě získání dotace bude poplatek snížen)

Požadavky ke zkoušce:
absolvování alespoň čekatelské zkoušky, uchazeč musí umět plavat, absolvování obou praktických částí kurzu

Přihlášky:
nejpozději do konce března, v přihlášce uvést jméno, bydliště, rodné číslo, identifikaci střediska a oddílu, dosažené skautské vzdělání, prohlášení o znalosti plavání a doporučení vůdce střediska. Přihlášky zašlete pro každého účastníka zvlášť na mailovou adresu: arcada@pce.cz (Sam).