Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/skautske-osobnosti-soucasnosti-sos-02  •  Vydáno: 24.10.2011 15:44  •  Autor: Hvězdář (2)

Skautské osobnosti současnosti – SOS 02

Náčelnictvo kmene dospělých Junáka zve skauty i neskautskou veřejnost na seminář z cyklu Skautské osobnosti současnosti. V křesle pro hosta tentokráte usednou vodní skauti MUDr. Jiří Zámečník DrSc. a spisovatel Jiří Stránský.

Nymburk, mezinárodní skautská základna Tortuga, Kolínská 282,

4. - 6. 11. 2011.

Disposice pro účastníky

Příjezd autem
dostatek místa pro parkování

Příjezd vlakem na "Nymburk hl nádraží"
po hlavní třídě na náměstí a pokračovat stejným směrem přes Labe (ale po lávce, která je vpravo od mostu), vrátit se vlevo na hlavní ulici (Kolínskou) a cca 3. vila vpravo je Tortuga. Celkem cca 1,2 km

Ubytování
postele včetně lůžkovin pro prvých deset potřebných; pro ostatní k disposici matrace na zemi, je nutný vlastní spacák.

Strava
Pá 4.11. večeře, So 5.11. snídaně, oběd v restauraci, večeře, Ne 6.11. snídaně.Káva, čaj k disposici.

Účastnický poplatek
strava a ubytování po celý seminář - celkem 200,- Kč; pouze program a občerstvení - 40,-Kč/den; uhradí se při prezenci.

Nezapomeňte!
- spacák
- toaletní potřeby
- léky