Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/chcete-se-podilet-na-budoucnosti-vodackeho-vzdelavani  •  Vydáno: 7.10.2011 19:34  •  Autor: Liška

Chcete se podílet na budoucnosti vodáckého vzdělávání?

Vzdelavani O víkendu 4. - 6. 11. se v Praze koná setkání vzdělavatelů vodních skautů (SVVS), kde budeme diskutovat o budoucích plánech, pracovat na kompetenčních profilem jednotlivých stupňů vodáckého vzdělávání a mnoho dalšího. Pokud k tomu máte co říct, jste zváni.

Sejdeme se v areálu V Podzámčí v Praze - Krči. Zdejší klubovny nám poskytnou útočiště na celý víkend, ale hlavní program je naplánovaný na sobotu, takže se můžete zúčastnit i jen jeden den.

Na programu je toho poměrně dost:

Týmy vzdělávacích akcí a nositelé instruktorské kvalifikace již byli pozváni, dveře jsou ale otevřeny všem dalším zájemcům, kteří mají co říct k uvedeným tématům, nebo chuť podílet se na dění v oblasti vzdělávání do budoucna.

Více informací naleznete v pozvánce.

Setkání pořádá Kapitanát vodních skautů. Účast potvrďte do 21. října Pumpě (vychovna@hkvs.cz).

Za HKVS se těší Liška