Zdroj: https://vodni.skauting.cz/aktuality-o-casopisech/predtaborova-cervnova-kapitanska-posta  •  Vydáno: 23.6.2011 9:44  •  Autor: Hvězdář (2)

Předtáborová červnová Kapitánská pošta

Přináší několik žhavých témat, které by určitě neměly uniknout vaší pozornosti. Prvním z nich jsou nové Plavby vlčat a žabiček, které jsou po dlouhých očekávání konečně na světě. Dalším Navigamus, aneb jak se připravovat na ten v roce 2012 a jak vzpomínat na ten z roku 2000. Přehlédnout byste neměli ani nové propozice k závodu Napříč Prahou – Přes tři jezy. Pokračujeme i v seriálu představující krajské kapitány a činnost na jejich území, tentokrát se podíváme za Šmudlou do Libereckého kraje.

elektronická Kapitánská pošta 6/2011

Nechybí ani další tradiční články - z činnosti Hlavního kapitanátu, zprávy z vodáckých akcí, tentokrát Kotorského závodu, Banánové čajové plavby a Odemykání Doubravy. Vznikla také oficiální fotogalerie vodních skautů, která má být mimo jiné zdrojem fotografií k propagaci vodních skautů navenek. Jak s ní pracovat a mnoho jiného najdete v červnové kapitánské poště:

Pozvánky, zprávy a fotky z vašich akcí do Kapitánské pošty můžete posílat na mail: kp@skaut.cz.
Elektronickou Kapitánskou poštu si můžete stáhnout na adrese: www.vodni.skauting.cz/kp, kde je i verze pro tisk, nebo se na stejných stránkách přihlásit k jejímu odběru prostřednictvím emailu.

redakce elektronické Kapitánské pošty