Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/koordinator-projektu-skautske-stoleti-pro-vodni-skauty  •  Vydáno: 28.5.2011 22:55  •  Autor: Liška

Koordinátor projektu Skautské století pro vodní skauty

Skautské století Hledá se koordinátor projektu Skautské století pro vodní skauty. Projekt Skautské století si klade za cíl zmapovat historii českého skautingu od jeho vzniku dodnes. Vodní skauti hráli po celou dobu důležitou úlohu, takže by určitě v této internetové kronice neměli chybět. Zapojit se můžou jednotlivci i oddíly, koordinátor jim v tom však může pomoci.

Do projektu se lze zapojit dvěma způsoby - nahrát rozhovor se skautským pamětníkem (existuje několik úrovní obtížnosti co se týče následného zpracování materiálu) nebo sepsat historii svého oddílu či přístavu. Podrobnosti naleznete na webu www.skautskestoleti.cz

Koho hledáme: koordinátora projektu Skautského století pro VS

Náplň práce:

Časové rozmezí: červen - prosinec 2011, eventuelní pokračování dle potřeby a zájmu

Požadavky:

Nabízíme:

Termín pro přihlášení:

Pokud máte zájem stát se koordinátorem, ozvěte se Lišce (zastupce(a)hkvs.cz) do 19.6. - rozhodnutí padne na červnovém zasedání HKVS 21.6.