Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/vodacke-doplnky-konecne-k-dispozici  •  Vydáno: 10.4.2011 21:38  •  Autor: Pavlík

Vodácké doplňky konečně k dispozici!

Tři roky připravované vodácké doplňky skautských stezek jsou konečně k dispozici. Můžete si je stáhnout nebo zakoupit v e-shopu TDC nebo v prodejně JUNu!

Vodácké doplňky

Na jarním srazu kapitánů v Liberci proběhlo první představení vodáckých doplňků stezky pro skauty a skautky. Hlavní kapitán vodních skautů Vezír po námořnicku pokřtil vodácké doplňky a popřál jim šťastnou budoucnost a hojnou používanost ve skautských oddílech. Pro přítomné byl připraven i blok pro základní seznámení s doplňky a základy práce s nimi.

křest vodáckých doplňků

Kde se dozvědět více informací?

Pro ty, kteří nebyli na srazu, nebo se o doplňcích chtějí dozvědět více, je připravena stránka o vodáckých doplňcích v sekci Metodika. Další informace bude pravidelně přinášet i Kapitánská pošta.

Pro ty z vás, kteří se na srazu dotazovali po nášivkách vodáckých výzev, máme dobrou informaci: už se vyšívají a měly by být k dispozici v TDC a JUNu během několika týdnů!

Stáhněte si vodácké doplňky Cesty země, Cesty vody, Cesty vzduchu či Cesty ohně!

Vodácké doplňky Cesty země   Vodácké doplňky Cesty vody   Vodácké doplňky Cesty vzduchu   Vodácké doplňky Cesty ohně

Objednejte si vodácké doplňky v e-shopu TDC! Cena jednoho kusu pouze 2 Kč!