en
Kategorie: Novinky

Vyšlo první letošní číslo časopisu Pádler

Podzimní sraz Je to jen pár dnů co opustilo tiskárnu letošní první vydání vodáckého časopisu Pádler - přináší zajímavé čtení, zcela nové grafické zpracování i již tradiční plakát s kompletní termínovkou vodáckých akcí na celou sezonu 2018. Jeho součástí je ale také bohatá předplatitelská nadílka, ve které se rozdává 29 vodáckých dárků v celkové hodnotě 58 500 Kč!

Je to jen pár dnů co vyrazil z tiskárny do světa první letošní vodácký časopis Pádler, který tradičně přináší velkou spoustu vodáckého čtení a inspirace. V letošním roce si redakce pro čtenáře navíc připravila jednu převratnou novinku a sice celkovou změnu grafiky časopisu. 

Můžete dočíst třeba o tropických rájích Raja Ampat nebo Seychely, o sluncem rozpáleném expedičním pádlování v Íránu nebo třeba k souseům do Německa na jezera v oblasti NP Müritz nebo na polskou řeku Pilicu. V tradičních rozhovorech tentokrát odpovídali Jan Šup - zkušený vodák, který má na kontě mnoho vodáckých sjezdů po celém světě a aktuálně pečuje o vodácké muzeum ve Zruči nad Sázavou, Jan Choutka - mladý singlíř, který se cítí nejlépe na vodě WW V a těžší a Jan Boháč - předseda ČSK. Kromě toho také přináší také recenzi Petra Ptáčka z Vodácké školy záchrany na nedávno vydanou Vodáckou příručku ke kapitánské zkoušce vodních skautů.

Zlatým hřebem prvního Pádlera je ale předplatitelská nadílka, ve které se rozdává 29 vodáckých dárků v celkové hodnotě 58 500 Kč! Více informací o předplatném a jeho objednání naleznete na stránkách Pádlera.

print Formát pro tisk