Kategorie: Aktuality o časopisech, Novinky

Říjnová Kapitánská pošta

Právě vyšlo říjnové číslo elektronické Kapitánské pošty.

Osmé letošní číslo elektronické Kapitánské pošty se v několika článcích vrací k letošní největší akci vodních skautů: zářijovému závodu Napříč Prahou - přes tři jezy. Kromě výsledků a statistiky si můžete přečíst rozhovor s ředitelem závodu Hvězdářem nebo článek popisující hlavní chyby posádek při průjezdu Staroměstským jezem od šéfa záchrany závodu Cedníka. Samozřejmě eKP obsahuje i aktuální informace, například o blížícím se srazu vodních skautů v Plaňanech, kde proběhnou volby nového Hlavního kapitanátu. V pravidelné rubrice krajských kapitánů tentokrát přinášíme představení Stena a jeho moravskoslezských vodních skautů. Zájemci o zahraniční dění naleznou v Kapitánské poště článek o blížícím se světovém jamboree ve Švédsku a také o plavbě evropských vodních skautů na jamboree - Armada 2011.

elektronická Kapitánská pošta 8/2010

Co můžete v říjnovém čísle elektronické Kapitánské pošty najít?

• zprávy z našich vod: setkání libereckých vodních skautů
  • aktuálně: informace ke srazu K+K v Plaňanech
  • výzvu všem nositelům Řádu Stříbrného bobra
  • Zprávu o závodu Napříč Prahou - Přes tři jezy 2010
  • Tři jezy na „Karlovce"
  • velký rozhovor s Hvězdářem: „Letošní závod Přes tři jezy prověřil závodníky i organizátory"
  • představujeme: Moravskoslezský komodor - Sten
  • představujeme: vodní skauti v Moravskoslezském kraji
  • Je tu Jamboree 2011!
  • Armada 2011 aneb vydejte se na jamboree po moři...
  • zprávy Námořní akademie
  • v příloze: výsledky závodu Napříč Prahou - Přes tři jezy 2010
  • v příloze: Statut Řádu Stříbrného bobra a seznam jeho nositelů

Redakce Kapitánské pošty se těší na články, zprávy či fotky z vašich akcí, které můžete posílat redakci na mail: kp@skaut.cz. Ukažte ostatním, co děláte právě VY!

Říjnové číslo elektronické Kapitánské pošty naleznete v sekci Časopisy, kde je i archiv starších čísel a verze v lepším rozlišení, vhodnější pro tisk.

Elektronickou Kapitánskou poštu dostávají automaticky všichni kapitáni a všechny kapitánky oddílů vodních skautů a skautek, kteří v loňské registraci uvedli svůj email, a krajští kapitáni. Pokud i vy chcete každý měsíc dostávat Kapitánskou poštu do své emailové schránky, stačí napsat na mail: kp@skaut.cz nebo se přihlásit k odběru přímo na těchto webových stránkách.

Co na elektronickou Kapitánskou poštu říkáte? Jak se vám líbí? Co v ní chybí? Jaké další rubriky či informace očekáváte? Diskutujte ve fóru nebo nám napište: kp@skaut.cz ! Elektronická Kapitánská pošta bude jen taková, jakou ji sami chcete mít!

za redakci vaší elektronické Kapitánské pošty Pavlík