Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Registrace na podzimní sraz VS spuštěna!

Logo KLŠVS Dneškem spouštíme registraci na podzimní sraz VS 2018 v Plzni! Máš možnost se přihlásit do 2. listopadu. Více informací v článku.

Základní informace:

Kdy: 9.–11. 11. 2018

Kde: Gymnázium, Mikulášském nám. 23, Plzeň

Kontakt: srazyvs@hkvs.cz

Web: https://srazyvs.skauting.cz/

Cena:

500 Kč pro účastníky

250 Kč pro lektory a organizátory

860 Kč pro nečleny Junáka

Registrace:

Registrace na sraz běží v termínu 22. 10. – 2. 11. 2018.

Návod na přihlášení:

• web https://srazyvs.skauting.cz/
  • záložka Přihláška vlevo nahoře – přihlásit se do systému stejným jménem a heslem jako do Skautisu, přihlásit se, úplně dole si zvolit jednu roli (většina má roli účastník – kdo se přihlašujete jako organizátor, lektor nebo servistým, musíme vás schválit, tj. se napřed přihlaste jen vpravo nahoře do systému a pokračujte v přihlašování programů a jídla, až Vám přijde e-mail o schválení. Lektoři, zaklikněte si z technických důvodů ještě roli organizátora).
  • uhrazení poplatku – pokyn s platebními údaji najdeš po kliknutí na záložku Přihláška.
  • Přejít do záložky Program (záložka vlevo nahoře), objeví se tabulka s programy a jídly (po kliknutí na příslušný program nebo jídlo vyskočí okno s možností se přihlásit). Když je to hotové, vybrané programy a jídla tvoří zelená okna. Prosíme, přihlašujte se na programy, které opravdu chcete navštívit – pokud se přihlásíte na program s omezenou kapacitou a nejdete tam, blokujete místo jinému zájemci.
  • změna programu se provede tak, že po kliknutí na příslušný program dáte "odhlásit se z programu" a vyberete si jiný.

Na co se můžete na srazu těšit?

Podrobný program najdete zdeke stažení v pdf.

V pátek se po zahájení budete moci podívat, jaké letos proběhly vodácké akce a kurzy, a dozvíte se, co se chystá na příští rok a kam se můžete přihlásit či kam poslat vaše svěřence. Následovat bude večerní program, zpívání a kino.

V sobotu ráno se v rychlosti dozvíte novinky z HKVS, a pak už nás čekají dva bloky s programy zaměřenými na psychickou bezpečnost a sexuální výchovu v oddílech, praktické představení nových nebo málo rozšířených odborek - Potápěč/Potápěčka a Mezinárodní skaut / Mezinárodní skautka, strečink po vodáckých aktivitách, jak uspořádat s oddílem plavbu na plachetnici La Grace, vázání uzlů a lodní komise.

Po obědě se v delším bloku můžete seznámit se zajímavými místy Plzně, s novou odborkou Horolezec/Horolezkyně na lezecké stěně, nebo se zúčastnit semináře na téma skautských hodnot a prvního principu skautingu, nebo workshopu na psychohygienu a prevenci syndromu vyhoření.

V podvečer se buď můžete seznámit s činností HKVS a s možnostmi, jak se do dění u vodních skautů zapojit na různých úrovních, nebo si jít zahrát hru po městě. Večer následuje ples, který letos není tematicky zaměřen.

Nedělní dopoledne bude věnované plavání, záchraně tonoucího a potápění s ABC v bazénu, seznámení se SkautISem, prohlídce pivovaru Plzeňský prazdroj nebo prohlídce divadla.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit – využijte e-mailu srazyvs@hkvs.cz.

Těšíme se na vás!

Za tým podzimního srazu VS Kulda