Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Registrace na jarní sraz začíná

Podzimní sraz Odteď máte možnost zaregistrovat si své místo na srazu. Věříme, že se sejdeme opět v hojném počtu z co nejvíce koutů republiky. Jarní sraz v Poděbradech 12. - 14. 4. je tu.

Registrace běží online.

Systém už jistě znáte. Vyplňte prosím pečlivě všechny údaje. Páteční večeře bude studená, takže bude k dispozici i pro pozdě příchozí. Při výběru programu nezapomeňte kliknout na název programu, v novém panelu se vám zobrazí popis programu, který vám pomůže vybrat, který program je pro vás nejzajímavější. Placení funguje stejně jako na minulých srazech - po přihlášení obdržíte mailem kód, který uvedete do poznámky při placení zálohy. Její zaplacení je nutné, neboť škola vyžaduje platbu předem. Nebudeme tedy moci např. objednat jídlo někomu, kdo se nepřihlásí.

Můžete si stáhnout pozvánku v jpg a šířit ji ve svých přístavech.

V kostce

Kde: ZŠ TGM Poděbrady
Přihlašování: 20.3. – 3.4. (věnujte pozornost popisům programů)
Účastnický poplatek: 350 Kč (na místě 400 Kč), nevratnou zálohu 200 Kč zaplať do 3. dubna na účet KVS: 2300183549/2010. Variabilní symbol XXXXX (místo písmen doplň číslo přístavu/střediska) a do poznámky uveď svůj kód, který obdržíš v potvrzovacím mailu o přijetí přihlášky. Pokud budeš platit za víc osob najednou, uveď kódy za VŠECHNY, za které platíš!

Dotazy: srazyvs@hkvs.cz

Poznámky k programům:

• Při tvorbě programu jsme vycházeli ze vašich podnětů po minulém srazu. Všechno by se do jednoho víkendu samozřejmě nevešlo a ne vždy se nám povedlo sehnat lektora, který by mohl přijet, takže některé programy, o které byl zájem, v nabídce nenajdete. Víme o nich a pokusíme se je zrealizovat na dalších srazech.
  • Prohlédněte si celý program (podrobnosti se zobrazí, když najedete myší na názvy jednotlivých programů).
  • Barvy v programumají svůj význam:
    • žlutá - programy pro činovníky oddílů
    • oranžová - programy pro činovníky přístavů a středisek
    • fialová - modulová KZ
    • hnědá - programy pro instrutory
    • zelená - odpočinkové, poznávací a vodácké programy
    • modrá - programy od HKVS
  • Na prohlídku městem bude potřeba přispět, protože ji zajistí profesionální průvodce. Čím více přihlášených, tím méně (orientačně asi 25 Kč)
  • Pokud se chcete projet po Labi, vezměte si s sebou: vestu (části účastníků můžeme zapůjčit, ale ne všem), jednu hra z oddílového repertoáru vhodná pro posádky pramic na klidné vodě (případně pomůcky ke hře), oblečení na vodu a vody do vody dle počasí. Vyplňte prosím do poznámky také, zda přijedete vlastním autem.
  • Účastníci modulové KZ mají vyhrazený čas na testy, ale většinu z nich je možné složit i individuálně po domluvě s konkrétním lektorem.
  • Na sobotní dopoledne přijede JUN se svým skautských, outdoorovým i vodáckým sortimentem.

Na závěr několik praktických informací. Po zkušenostech z minulých srazů upozorňujeme, že:

• psům (a ostatním zvířatům) je vstup na sraz zakázán
  • není možné vracet část účastnického poplatku např. při nevyčerpání jednoho jídla. Případné nestandardní případy budeme řešit individuálně a PŘEDEM!
  • při nezaplacení zálohy předem je platba na místě dražší (400 Kč)
  • v celém areálu školy je zákaz kouření a konzumace alkoholu
  • není možné přijet na sraz bez přihlášení – i pokud chcete přijet jen na chvíli se podívat, nahlaste se dopředu (např. mailem), tj. nejpozději do 3. 4.

Těšíme se na viděnou!

Přípravný tým srazů VS