Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Přihlašování na podzimní sraz spuštěno

Podzimní sraz Ústřední sraz kapitánů nás čeká za měsíc, je tedy nejvyšší čas se přihlásit. Tuto možnost budete mít až do pátku 14. 10. A co je připraveno?

Co: Ústřední sraz kapitánůPles

Pro koho: pro všechny činovníky VS

Kdy: 21. - 23. října 2011

Kde: ZŠ Chotíkov (nedaleko Plzně), 49°47'46.365"N, 13°18'45.386"E

Cena: 350 Kč, zálohu 200 Kč zaplať do 17. října na účet KVS: 666 55 333/5500. Variabilní symbol XXXXX (místo písmen doplň číslo přístavu/střediska) a do poznámky uveď svůj kód, který obdržíš v potvrzovacím mailu o přijetí přihlášky. Pokud budeš platit za víc osob najednou, uveď kódy za VŠECHNY, za které platíš!

Přihlášky: 19. září - 14. října

Přijeďte si odpočinout, pozdravit se s kamarády, něco nového se přiučit, prostě užít si akci, kterou pro vás připravuje někdo jiný a můžete si tak oddechnout od obvyklého shonu.

Přihlášky

Stejně jako na minulých srazech bude přihlašování probíhat online a to od pondělí 19. září do pátku 14. října. Budete si moct zvolit, jaký z nabízených programů vás láká nejvíce. Když kliknete na název programu, zobrazí se vám podrobnosti, což vám pomůže při výběru. Zatrhněte také, která jídla budete jíst, umožní to objednat správné množství porcí tak, aby nikdo neměl hlad a zbytečně jsme neplýtvali. Nově také můžete připsat do informací o příjezdu a odjezdu, zda máte volné místo v autě a jste ochotni někoho vzít. Snažme se šetřit životní prostředí a optimálně vytížit auta. Přihlášku vyplňujte jako vždy pečlivě :-)

Podrobný program si můžete prohlédnout si můžete prohlédnout na webu HKVS.

Na srazu vás čeká několik novinek. V pátek večer jsme zařadili blok seznamovacích her, které snad pomůžou poznat i méně známé tváře. Sobotní dopolední blok bude věnován povídání o výchově jednotlivých věkových kategorií. Přijedou za námi hosté z příslušných odborů.

Pokračovat bude i modulová kapitánská zkouška a to jak testy, tak dalšími přednáškami. Znovu se objeví i Gejzír nápadů. Zapojit se může každý, kdo má nápad na nějaký zajímavý program pro ostatní. Naučte je nové dovednosti, zahrajte si hru, diskutujte, možností je nepřeberně. Kolem školy je poměrně rozsáhlá zahrada a hřiště, což je možné v případě slušného počasí taktéž využít. Obohatit to nemusí až tak oddílovou činnost jako spíše samotné činovníky. Návrhy posílejte Dyttě (dytta.k@gmail.com) do 14. října.

Značná část programu se bude týkat Navigamu, který se bude konat příští rok taktéž v Plzni. Dozvíte se mimo jiné více o programu a společně se podívám na místo konání. V sobotu večer nás pak čeká ples ve styl Titaniku. Přibalte si nějaké dobové oblečení.

Na všechny se těšíme.

přípravný tým srazů