Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Posledních pár dní na přihlášení na podzimní sraz VS v Plzni

Logo KLŠVS Registrace na podzimní sraz v Plzni se pomalu, ale jistě chýlí ke konci - už jenom do pátku máš možnost se řádně registrovat.

Konec registrace je stanoven tak, abychom zvládli vše zajistit, zkuste ho, prosím, dodržet. Registrace je možná i po termínu až do srazu, není však možné garantovat jídlo všem, co se přihlásí později (v určitou chvíli nahlásíme jídelně počty a v systému omezíme kapacity jídel na nahlášená čísla).

Letos používáme nový registrační systém, informace včetně návodu na přihlašování (stejným jménem a heslem jako do Skautisu) najdeš zde: https://srazyvs.skauting.cz.

Program si můžeš prohlédnout zde.

Během sobotního plesu bude zajištěno hlídání dětí (informace ohledně účasti s dětmi najdeš na webu v informacích).

V pátek večer po promítání z kurzů budeš mít možnost si pod vedením Hvězdáře zalepit poškozené vodácké vybavení (neopren, loďák, ...). Pokud máš o to zájem, napiš Hvězdářovi na hospodar@hkvs.cz, co si budeš chtít zalepit a v jakém rozsahu.

Nezapomeň včas zaplatit účastnický poplatek - platí se celá částka rovnou na účet a na místě už se nic vybírat nebude.

Při plánování cesty můžeš použít tabulku spolujízdy - domluv si cestu na sraz nebo ze srazu s dalšími účastníky.

Těšíme se na vás!

Za tým podzimního srazu VS Kulda