Kategorie: Novinky, HKVS hlásí

Nová konference pomoci

sendvic Z fóra mladých vzešel nápad na založení konference, kam by se mohli přihlásit všichni vodní skauti ochotní tu a tam pomoci s drobnějšími úkoly pro blaho vodního skautingu či přijet na nějakou akci jako PTP. Tento nápad se konečně zrealizoval a byla založena konference hkvs-pomoc@googlegroups.com. Přidejte se!

Konferenci budou využívat asi především členové HKVS s různými žádostmi o pomoc, ale je otevřená i všem ostatním, např. organizátorům větších akcí apod. Je moderovaná (každý zaslaný email musí být nejprve schválen a teprve pak bude rozeslán), takže se nemusíte obávat žádné nevyžádané pošty či spamu.

Vaši žádost o pomoc zašlete na hkvs-pomoc@googlegroups.com a vždy uveďte, kdy a kde/do kdy, co, koho hledáte, komu se ozvat.

Charakter některých zpráv může vyžadovat odpověď do konference (např. hledá se rychle 1 člověk, tak aby ostatní věděli, že už se našel), ale obecně je lepší odpovídat pouze odesílateli nebo na zadaný kontaktní mail.

Přihlášení je jednoduché - zde na webu naleznete v levém sloupci pod okýnkem pro přihlášení k odběru eKP podobné, kam zadáte svůj email. Následně vám přijde potvrzovací email a od té doby se stáváte členy.

Doufáme, že členů brzy přibude!