Kategorie: Aktuality o časopisech, Novinky

HKVS vydal deváté číslo Kapitánské pošty!

Právě vyšlo listopadové číslo elektronické Kapitánské pošty.

Letošní předposlední číslo elektronické Kapitánské pošty se ve své metodické části zaměřilo na téma vodní skauti v zimě. Příspěvky, tipy a rady zpracovali skautští vedoucí z Libereckého kraje pod vedením Vezíra. Krom této rozsáhlé sedmistránkové části ale devátá elektronická Kapitánská pošta obsahuje i všechny další pravidelné rubriky.

elektronická Kapitánská pošta 9/2010

Co můžete v listopadovém čísle elektronické Kapitánské pošty najít?

• téma: vodní skauti v zimě (série článků s tipy, inspirací i radami, co a jak mohou vodní skauti podnikat v zimě)
  • aktuálně: informace ze srazu K+K v Plaňanech
  • divoká voda: Hamerský potok - „Hamerák"
  • ostříš?: základní nastavení fotoaparátu a jeho ovládání
  • zprávy KLŠVS: táborová část a zkouškový víkend
  • výzvu k pořádání jarního srazu
  • zprávy Námořní akademie: Na jeden víkend Mimoněm
  • historie: skauti v nymburské odbojové Dispoziční četě

Redakce elektronické Kapitánské pošty vám přeje příjemný advent a těší se na zprávy a fotky z vašich předvánočních akcí, které můžete posílat na mail: kp@skaut.cz. Ukažte ostatním, co děláte právě VY!

Listopadové číslo elektronické Kapitánské pošty naleznete v sekci Časopisy, kde je i archiv starších čísel a verze v lepším rozlišení, vhodnější pro tisk.

Elektronickou Kapitánskou poštu dostávají automaticky všichni kapitáni a všechny kapitánky oddílů vodních skautů a skautek, kteří v loňské registraci uvedli svůj email, a krajští kapitáni. Pokud i vy chcete každý měsíc dostávat Kapitánskou poštu do své emailové schránky, stačí napsat na mail: kp@skaut.cz nebo se přihlásit k odběru přímo na těchto webových stránkách.

Co na elektronickou Kapitánskou poštu říkáte? Jak se vám líbí? Co v ní chybí? Jaké další rubriky či informace očekáváte? Diskutujte ve fóru nebo nám napište: kp@skaut.cz ! Elektronická Kapitánská pošta bude jen taková, jakou ji sami chcete mít!

za redakci vaší elektronické Kapitánské pošty Pavlík