Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Chtěli byste pomoci s organizací srazů K+K?

Sraz K+K Vytvořili jsme přehled toho, co je k organizaci srazu zapotřebí a kdo má co na starosti. Nahlédněte do něj, pokud byste měli zájem se ucházet o organizaci některého z příštích srazů. Máme už i plány na jarní sraz.

Manuál k srazům si můžete stáhnout zde. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti týmu zázemí a programu.

Jarní sraz 2012

Na jaře máme v plánu rozšířit dovedností kapitánů a kapitánek v plachtění. Značná část programu tedy bude věnována praxi i teorii. Doufejme, že nám bude počasí přát. K zajištění zázemí se zatím nabídli třebíčští skauti - plachtit by se mohlo na Dalešické přehradě. Pokud byste měli nápad na jiné místo konání srazu, které bude splňovat požadavky na ubytování uvedené v manuálu a hlavně bude vzdálené do 2km od vodní plochy vhodné k plachtění, neváhejte nás kontaktovat do 31.7.2011 na dytta.k(a)gmail.com.

Stejně tak uvitáme nabídku pomoci od lektorů, kteří se v plachtění vyznají a byli by ochotni se o svoje zkušenosti podělit s ostatními. Pokud jsme vás ještě neoslovili přímo, ozvěte se prosím taktéž na dytta.k(a)gmail.com.

Vzhledem k náročnosti zajištění plachtění pro cca 100 účastníků srazu je zapotřebí všechno řešit v dostatečném předstihu, aby se stihlo zajistit vše potřebné, proto neváhejte a nabídněte pomocnou ruku co nejdříve!