Kategorie: Novinky, Metodické aktuality

Rádcovský zápisník i pro kormidelníky VS

Připravovaný rádcovský zápisník by měl obsahovat i doplňkové listy, určené kormidelníkům posádek (družin) vodních skautů. Připomínkujte je nebo se zapojte do jejich testovaní!

Blíží informace o "rádcovském zápisníku" se dozvíte na stránce na skautské křižovatce, která se věnuje přímo tomuto projektu. Naleznete tam i ukázku testovací verze a přihlašovací formulář k testování. Přihlásit se ale můžete i rovnou v on-line formuláři. Otestujte rádcovský zápisník a připomínkujte jeho podobu, ať budoucí finální verze odpovídá vašim požadavkům a potřebám!

Pracovní verzi listů pro kormidelníky posádek VS si můžete stáhnout zde (jedná se o podklady k budoucímu grafickému zpracování). Vaše připomínky můžete psát na mail Klusajdě (klusajda.zuzu@gmail.com), která má vodáckou adaptaci kormidelnického zápisníku na starost.