Články autora - HKVS en

Články autora

Vodácký časopis Pádler 3/2018 přináší nejen letní pádlovací tipy

Těsně před začátkem prázdnin se z tiskárny vydalo k předplatitelům a také na pulty obchodů a trafik letošní třetí vydání jediného vodáckého časopisu u nás – časopisu Pádler. Co v letním Pádlerovi najdete?

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 9.7.2018 22:38  •  Přečteno: 98x

Hledáme pořadatele srazů vodních skautů

Logo KLŠVS Jak už několikrát zaznělo, tradiční srazy vodních skautů budou moci pokračovat pouze v případě, že bude, kdo by je pořádal. Co ale vám osobně pořádání srazů může přinést? Pomineme-li dobrý pocit z vykonané práce a seznámení se s novými lidmi a místy, v programové oblasti můžete rozvíjet své instruktorské dovednosti v širších souvislostech, z pohledu manažerského je pořádání takovýchto akcí zajímavá zmínka v životopisu. V týmu zázemí zase vyzkoušíte své komunikační dovednosti a logistické myšlení.

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 31.5.2018 13:08  •  Přečteno: 185x

Odborka reportér/reportérka a Kapitánská pošta – zvládneš reportáž z Navigamu?

Logo KLŠVS Jsi patronem/patronkou odborky a tápeš? Nebo odborku přímo plníš? Přemýšlíš, kde publikovat články z odborkových úkolů? Nemáš komu opravovat gramatické chyby v textu? Chceš si vyzkoušet práci v redakci časopisu? Je tu Kapitánská pošta! Začít můžeš hned! A které úkoly lze v redakci Kapitánské pošty splnit?

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 29.5.2018 11:25  •  Přečteno: 147x

Nové vodácké metodické materiály k připomínkování – zapojte se!

Logo KLŠVS Jak budou vypadat nové vodácké doplňky skautské stezky? Jak probíhá revize vlčků a světýlek? Bude to pro oddíl použitelné? Budou mít benjamínci pracovní listy s vodní tématikou? Jak bude vypadat ocenění Mladý Bobr a Bobr? Bude to splnitelné pro více než čtyři lidi za patnáct let? Toto vše můžete nyní ovlivnit!

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 16.5.2018 23:40  •  Přečteno: 226x

Víkend jízdy a záchrany na divoké vodě – květen 2018

Víkend jízdy a záchrany na divoké vodě – květen 2018Logo KLŠVS Ahoj, máš chuť se naučit či zdokonalit v jízdě na divoké vodě do obtížnosti WWII? Máš zájem se naučit či zdokonalit v záchraně či sebezáchraně na vodě této obtížnosti? Plníš si kapitánskou zkoušku a chceš získat potřebnou praxi v těchto oblastech? Pak je tento praktický seminář určen právě pro tebe.

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 13.5.2018 22:45  •  Přečteno: 214x

Kapitánská lesní škola vodních skautů 2018

Logo KLŠVS AKTUALIZACE: Uvolnilo se pár míst...
Chceš se naučit a vyzkoušet si spoustu nových věcí? Chceš poznat nové kamarády? Chceš připravit ke složení kapitánské zkoušky a stát se kapitánem či kapitánkou vodních skautů? KLŠVS je tu právě pro tebe!

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 13.4.2018 20:39  •  Přečteno: 307x