Články autora

Vyšla říjnová Kapitánská pošta!

KP2021/10Přináší informace, novinky a reportáže ze světa vodních skautů. Kdo bude pořádat příští Skare? Jak funguje a jak vzniká Kapitánská pošta? Zapojíte se? Čtěte dále! Dozvíte se také, jak bylo na Skare, na Třech jezech, na Jablonecké regatě nebo na kajakovém víkendu. Přinášíme tipy, jak s oddílem vařit a jak vlčatům a žabičkám pomoci přejít ke skautům a skautkám. To vše a mnoho dalšího se můžete dočíst v říjnové Kapitánské poště!

Autor: Hvězdář1  •  Vydáno: 1.11.2021 13:24  •  Přečteno: 8784x

Vyšla červnová Kapitánská pošta!

KP2021/06S malým zpožděním přináší informace, novinky a reportáže ze světa vodních skautů. Bude Kapitánská pošta dále vycházet? Chcete jet příští rok plachtit do Texasu? Čtěte dále! Dozvíte se také, jak trimovat plachty na P550 nebo jak pomoci holkám zvládnout menstruaci při oddílové činnosti. I v tomto čísle se věnujeme přírodě, přinášíme tipy na program na léto a představíme aplikaci Lovec vážek. Zamyslíme se také nad družinovým systémem s výzvou pro všechny včetně nás. To vše a mnoho dalšího se můžete dočíst v červnové Kapitánské poště!

Autor: Hvězdář1  •  Vydáno: 9.7.2021 15:05  •  Přečteno: 8572x