Články autora

Vyšla červnová Kapitánská pošta!

KP2018/04 Přináší spoustu informací, novinek a reportáží ze světa vodních skautů. Důležitým tématem tohoto čísla jsou srazy vodních skautů – jaký byl jarní sraz v Loučovicích? A na co se můžete těšit na podzimním srazu v Plzni? A jak se srazy pořádají? Potřebujeme organizátory! Plníte v oddíle vodácké výzvy? A jdou Tři orlí pera plnit na vodáckém puťáku? Přinášíme tipy, jak na to. Dále v tomto čísle najdete tipy na hry na vodě, jak zapojit do programu paddleboardy, jaké invazní rostliny a živočichy můžete vidět okolo vody, reportáž ze Skare nebo povídání, jaké byly první čs. lodě.

Autor: Hvězdář (1)  •  Vydáno: 28.6.2018 14:29  •  Přečteno: 46x

Předběžné výsledky závodu Přes tři jezy

Přes pečlivou přípravu závodu nebylo při vyhodnocování plánováno, že z 88 závodních posádek jich 50 zaplave. Proto je do 5.10. čas na to, aby každý mohl zkontrolovat, že výsledky jsou v pořádku.

Autor: Hvězdář (1)  •  Vydáno: 1.10.2010 11:39  •  Přečteno: 1754x