Články autora

Severka je na prodej!

Severka HKVS nabízí k prodeji otevřenou expediční plachetnici Severka. Loď je dlouhou 5,2 m a s 13 m2 plachet pro 4 osoby za symbolickou cenu.

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 11.8.2017 11:42  •  Přečteno: 741x

Co je nového ve vodáckém grafickém světě?

Podzimní sraz Za poslední měsíce se vodácký skautský svět dočkal mnohých novinek. Máme nové tiskové materiály na nábory, pozměnil se nám vodácký sendvič, web skaut.cz se stane více „vodomilný“ a vyjdou nová skripta ke kapitánské zkoušce – více ve článku.

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 8.8.2017 18:08  •  Přečteno: 356x

Zkontrolujte nové náborové letáčky

Zkontrolujte nové náborové letáčkyPodzimní sraz Opět vyváříme náborové letáčky pro vodní skauty a ty máš poslední možnost promluvit do jejich podoby!

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 28.6.2017 8:32  •  Přečteno: 313x

Kapitánská pošta - červnové 2017

Podzimní sraz Červnové číslo Kapitánské pošty je tu! Hltej nejžhavější zprávy ze světa vodních skautů!

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 22.6.2017 7:49  •  Přečteno: 495x

Konec táborů u vody? Změna je ještě možná, OZVĚTE SE

Konec táborů u vody? Změna je ještě možná, OZVĚTE SEPodzimní sraz Pokud vaše tábořiště spadá do záplavové zóny, možná vás znepokojily zprávy, že jsou některé tábory u řek a potoků zakazovány. Respektive, že se k jejich pořádání negativně vyjadřují obce a povodí a upozorňují na to, že vodní zákon zakazuje tábory konat. Dříve to šlo a najednou to nejde? V čem je problém? Ten problém pro tábory představuje vytyčení Aktivních zón záplavových území.

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 11.4.2017 22:59  •  Přečteno: 411x

Jak na vodní registraci 2017

vlajka HKVS Přestože vše probíhá jako v minulých letech, připomínáme jak se zaregistrovat, abyste byli "vodní". I roce 2017 vám to může zajistit přítomnost vodáckých příloh v časopisech a přinést významné slevy při nákupu vodáckého vybavení.

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 13.1.2017 12:56  •  Přečteno: 291x