Články autora

Zkontrolujte nové náborové letáčky

Zkontrolujte nové náborové letáčkyPodzimní sraz Opět vyváříme náborové letáčky pro vodní skauty a ty máš poslední možnost promluvit do jejich podoby!

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 28.6.2017 8:32  •  Přečteno: 86x

Kapitánská pošta - červnové 2017

Podzimní sraz Červnové číslo Kapitánské pošty je tu! Hltej nejžhavější zprávy ze světa vodních skautů!

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 22.6.2017 7:49  •  Přečteno: 296x

Konec táborů u vody? Změna je ještě možná, OZVĚTE SE

Konec táborů u vody? Změna je ještě možná, OZVĚTE SEPodzimní sraz Pokud vaše tábořiště spadá do záplavové zóny, možná vás znepokojily zprávy, že jsou některé tábory u řek a potoků zakazovány. Respektive, že se k jejich pořádání negativně vyjadřují obce a povodí a upozorňují na to, že vodní zákon zakazuje tábory konat. Dříve to šlo a najednou to nejde? V čem je problém? Ten problém pro tábory představuje vytyčení Aktivních zón záplavových území.

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 11.4.2017 22:59  •  Přečteno: 303x

Jak na vodní registraci 2017

vlajka HKVS Přestože vše probíhá jako v minulých letech, připomínáme jak se zaregistrovat, abyste byli "vodní". I roce 2017 vám to může zajistit přítomnost vodáckých příloh v časopisech a přinést významné slevy při nákupu vodáckého vybavení.

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 13.1.2017 12:56  •  Přečteno: 223x