en
Kategorie: HKVS hlásí

Hromadná objednávka vybavení

Plánujete v tomto roce dostrojit lodě, doplnit vodácké vybavení, vyrobit vlajky či doplnit kroje. Nyní je pravý čas na to, abyste mám o tom dali vědět.

I když jen uvažujete o pořízení něčeho z níže uvedeného, tak to poptejte u Hvězdáře ideálně přes webový formulář, tel. 603 965 184, hospodar()hkvs.cz. Budeme na vás myslet až budeme mít přesné ceny a bude se chystat objednávka. Zboží, které byste rádi do jarního srazu VS objednejte do poloviny února, nebo to co byste chtěli převzít na podzimním srazu do konce září.
 

Lodě P550 a dakronové plachty

Viz ceník a podmínky. Letos bude možné opět dohodnout samovýrobu lodí P550 za cca 15 000 Kč, ale nutno k tomu připočítat stovky osobohodin práce nutné k tomu, abyste loď dostali do stejného stavu jako je loď objednaná přímo v laminovně.  

Duralové stěžně pro P550

Protily pro stěžně z Polska vychází na cca 6 000 Kč. Poptávějte průběžně, až se najde cestovatel do Polska, budete osloveni s potvrzením objednávky. Po objednání budete požádání o složení zálohy ve výši 1500 Kč.

Plastové kanoe, vesty a vybavení od firmy Hiko, pádla od Profiplastu

Popltejte co potřebujete a my to hromadně objednáme - očekávaná sleva je 10 - 20 % proti maloobchodu.

Lehké tištěné oddílové vlajky (uzávěrka objednávek 7. 3. 2017)

Necháváme tisknout na polyester se 100% probarvením, vlajky mají jednoduchý dutnýlek připravený na všití lanka podle vašich oddílových zvyklostí. Cena se hodně mění s velikostí celkové objednávky (každá vlajka může mít jiný motiv) zcela orientačně lze očekávat tyto ceny:

  • 150x100 cm za 690 Kč (na velký stožár)
  • 90x60 cm za 450 Kč (na stožár)
  • 60x40 cm za 350 Kč (na lodě)
  • 42x28 cm za 250 Kč (na vlajkový kód, označení stanu, místa u stolu či kánoe ;-)
  • 63x21 cm za 250 Kč (na plamence, čísla vlajkového kódu)

Při jednom kusu může být cena víc než dvojnásobná, ale při velké zakázce i poloviční, např.  33 různých vlajek 90x60cm pro různé přístavy předloni přišlo na 225Kč/kus a loni necelá stovka vlajek na 175Kč/ks...

Pokud svou vlajku nenajdete v šablonách, budete pro její tisk potřebovat vektorovou šablonu s barvami podle vzorníku Pantone Solid Coated. Vlajky budou mít úzký tunýlek pro lanku na levé (žeďové straně). 

Více informací k výběru vlajek.

Brigadýrky

Viz přehled a ceny ve zvláštním článku.

Hodnostní nárameníky, oblekové hodnostní štítky a letní vodácké košile

Nárameníky se používají s společně s bílými letními košilemi. Předpokládaná cena je 250 Kč za pár.

Pilotka - letní vodáké košile mají krátké rukávy a pásky pro nárameníky. Předpokládaná cena 300 Kč.

Oblekové hodnostní šťítky - vedle rukávu saka je můžete často vidět i na hrudi vodáckých minin. Předpokládaná cena 60 Kč. 

print Formát pro tisk