Kategorie: Aktuality o časopisech, HKVS hlásí

Vyšlo červnové číslo Kapitánské pošty!

Před tábory se vám určitě budou hodit návody na hry a aktivity na lodích a ve vodě. Přináší také spoustu informací a novinek ze světa vodních skautů, rozhovor se Slundou, dočtete se, jaký byl jarní sraz a SKARE.

Co vše můžete v červnovém čísle eKP najít?

• Hry a aktivity ve vodě a na lodích
  • Zprávy z jarního srazu a zasedání HKVS
  • Hrůzostrašné historky
  • Jaký byl jarní sraz v Karlových Varech?
  • Dvacet let SKARE 1994-2014
  • nová pravidla SKARE
  • Navigamus 2015 se blíží!
  • Ivančena 2014
  • 32. Kotorský závod a 5. Memoriál Jirky Bělského
  • Tanec na vlnách Tří jezů
  • „Jako malé dítě jsem od vodáků utekl,“ říká výchovný zpravodaj HKVS Slunda v rozhovoru pro Kapitánskou poštu
  • Kánoe III – Tvary
  • Kánoe pod plachtami, část 3. – KPP
  • Jak si vyrobím všestranný člun – 2. část
  • EXPEDICE NISA: Na pramicích z domova až do moře (1. díl)
  • Mokré dějiny zemí Koruny české, díl XII.: RYTÍŘ NA KAJAKU
  • termínka
  • přílohy: Vyhláška HKVS 3/2014 O bezpečnosti při pořádání vodáckých akcí, výsledky SKARE, pravidla SKARE, výsledky Kotorského závodu, propozice Napříč Prahou – přes tři jezy

Pozvánky, zprávy a fotky z vašich akcí do Kapitánské pošty můžete posílat na mail: kp@skaut.cz.
Elektronickou Kapitánskou poštu si můžete stáhnout na adrese: www.vodni.skauting.cz/kp, kde je i verze pro tisk, nebo se na stejných stránkách přihlásit k jejímu odběru prostřednictvím emailu.

redakce elektronické Kapitánské pošty