Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Srazové suma-sumárum informací

Srazové suma-sumárum informacíPodzimní sraz Veškeré informace o srazu na jednom místě a přehledně :) Čti a pamatuj!

Jarní sraz už ťuká na dveře a proto čti a pamatuj! Vše ti ještě přijde mailem.

Kdy: 4. – 6. 4. 2014

• škola bude přístupná od 18:00 a registrace začíná také v 18:00,
  • program začíná v pátek ve 20h a končí v neděli ve 12h (následuje oběd)
  • páteční večeře se bude vydávat od 19h

Kde: ZŠ, MŠ a praktická Karlovy Vary, Svahová 1169/26, 360 01 Karlovy Vary

Informace k dopravě:

• Autem:

Od Prahy resp. Chomutova
– po silnici č. 6 resp. č. 13, pokračovat po silnici č. 6 (směr Cheb) na křižovatku "centrum", na sjezdu odbočit, na křižovatce odbočit doleva směr "Centrum", na další křižovatce odbočit doprava na Chebský most, na křižovatce odbočit doprava do ulice Západní, minout první křižovatku (vpravo nelze odbočit) a na druhé odbočit doleva do ulice Dr. Janatky, na první křižovatce pokračovat rovně, minout vjezd do podzemních garáží, na druhé křižovatce odbočit doleva do ulice Moskevská, minout čtyři křižovatky, na další odbočit vpravo do ulice Krále Jiřího (směr "Lázeňské území"), na první křižovatce odbočit doprava do ulice Svahová (do kopce), na první křižovatce pokračovat vlevo ulicí Svahovou a na druhé vpravo ulicí Svahovou (z kopce). Pod budovou ZŠ odbočit vpravo na parkoviště v areálu školy

Od Chebu resp. Plzně
– po silnici R6 resp. 20 na exit 131 Jenišov, pokračovat po silnici č. 6 (směr Praha) na křižovatku "centrum", na sjezdu odbočit, na křižovatce odbočit doleva směr "Centrum" na Chebský most, na křižovatce odbočit doprava do ulice Západní, minout první křižovatku (vpravo nelze odbočit) a na druhé odbočit doleva do ulice Dr. Janatky, na první křižovatce pokračovat rovně, minout vjezd do podzemních garáží, na druhé křižovatce odbočit doleva do ulice Moskevská, minout čtyři křižovatky, na další odbočit vpravo do ulice Krále Jiřího (směr "Lázeňské území"), na první křižovatce odbočit doprava do ulice Svahová (do kopce), na první křižovatce pokračovat vlevo ulicí Svahovou a na druhé vpravo ulicí Svahovou (z kopce). Pod budovou ZŠ odbočit vpravo na parkoviště v areálu školy.

Parkování – na parkovišti v areálu školy, pokud již bude naplněno, tak v přilehlých ulicích

• Autobusem:

Přijet na autobusové nádraží Karlovy Vary-Terminál. Přejít ulici Západní do ulice Dr. Engla, před budovou magistrátu odbočit doleva do ulice Moskevská, za budovou okresního soudu odbočit doprava do ulice Svahová (do kopce). V ní je škola, kde se koná sraz.

• Vlakem:

Přijet na nádraží Karlovy Vary. Před budovou se dát doprava přes park (z kopce) do ulice U Spořitelny, přejít ulici a odbočit doleva přes most nad silničním průtahem, pokračovat přes Chebský most, za ním mírně doprava, přejít ulici Západní do ulice Dr. Engla, před budovou magistrátu odbočit doleva do ulice Moskevská, za budovou okresního soudu odbočit doprava do ulice Svahová (do kopce). V ní je škola, kde se koná sraz.
V případě příjezdu vlakem od Mariánských Lázní vystoupit na nádraží Karlovy Vary dolní nádraží. To je na stejném místě jako autobusové nádraží Karlovy Vary-Terminál.

Mapky:

Autem do Varů

Kudy ve Varech

K dispozici je také tabulka jízd, kde se můžete domlouvat na společné cestě do Varů a zpět. Ať slouží :)

S sebou: spacák, karimatku, přezůvky, kroj, doplatek 150Kč (pokud jste uhradili zálohu, jinak 400Kč), oblečení a věci na vodní program

Strava: 3 jídla denně od páteční večeře do nedělního oběda (svačiny vlastní či v bufetu)

K programu:

• Srazu se zúčastní prodejna JUN – můžete si nakoupit vše potřebné.
  • Inspiromat – v neděli ráno nás čeká inspirace od vás. Nezapomeňte se tedy s účastníky z vašeho kraje domluvit, jakou akci budete prezentovat.
  • Vodní programy – pokud se účastníte jakéhokoli programu na vodě, dovezte si vhodné oblečení (doporučujeme neopren). Pádla, vesty a helmy budou k zapůjčení na místě.
  • Pokud se chcete samostatně sejít s lidmi ze svého kraje, máte na to prostor v pátek večer. Organizace setkání je na krajských kapitánech.

A na co nezapomenout, abychom se na srazu všichni cítili příjemně?

• Nekouřím v celém areálu školy.
  • Dodržuji noční klid (00:00 – 6:30, v neděli 7:00) a neruším spánek ostatních.
  • Ve škole se přezouvám.
  • Domácí mazlíčky nechám doma.
  • Stále mám na paměti skautský zákon, heslo a slib a řídím se jimi.

Všechny informace si můžete rovněž stáhnout v pdf: všeobecné informace a cesta.

Těšíme se na Vás!

Přípravný tým srazů VS