Kategorie: Informace o srazech vodních skautů

Prodloužení registrace na jarní sraz na Seči!

Prodloužení registrace na jarní sraz na Seči!Podzimní srazPojeď s námi na jarní sraz VS na Seč - registrovat se můžeš do 8. 4. 2015!

Jedeš pryč na Velikonoce a nestíháš se přihlásit na jarní sraz VS na Seči? Nevadí! Registraci jsme prodloužili do středy 8. 4., takže budeš mít i ty dostatek času k přihlášení! Registrace probíhá jako vždy online - vyplň všechny náležitosti přihlášky a všechny údaje řádně zkontroluj, než přihlášku odešleš :)

Zálohu 200 Kč je nutné zaplatit také do 8. 4. 2015 na účet KVS 2300183549/2010 (počítá se datum odeslání). Jako variabilní symbol uveď číslo přístavu nebo střediska a do poznámky pak kód, který obdržíš v potvrzovacím mailu o přijetí přihlášky. Platíš-li za více osob najednou, uveď kódy všech, za které platbu posíláš.

Poněkud netradiční sraz bude probíhat na základně přístavu Sedmička Pardubice na Seči. Těšit se můžeš na prohlídku kempu, kde bude probíhat celostátní setkání vodních skautů Navigamus 2015, a především na vodní program - bude se plachtit o sto šest a nejenom to!

Novinky týkající se vyplňování registrace, detailní popis programu a další důležité informace týkající se srazu najdeš ve článku zde.

Těšíme se na Vás!

Přípravný tým srazů VS