Kategorie: Informace o srazech vodních skautů

Podzimní sraz ve Žďáru - pár novinek!

Podzimní sraz ve Žďáru - pár novinek!Podzimní sraz Kdy bude probíhat registrace? Jaký bude program? Jaké bude téma plesu? Čti a dozvíš se! :)

Sotva skončil závod Napříč Prahou přes tři jezy a už klepe na dveře říjen - do podzimního srazu, který proběhne 25. - 27. 11. 2016 ve Žďáru nad Sázavou, už tedy zbývají pouze dva měsíce, a tak Ti přinášíme další informace

Popadni tedy diář a kroužkuj si termín 31. 10. až 13. 11. 2016, kdy bude probíhat registrace na sraz - nezapomeň se tedy přihlásit!

Už víš, že hlavním programem budou volby do HKVS (informace o nich již vyšly v Kapitánské poště i zde na webu HKVS). Mimo to se ale můžeš také těšit na následující:

• Skautský dobrý skutek - popovídat o akci, kterou pořádá Junák v období od 25. dubna do 1. května, přijde koordinátorka projektu Kristýna Menclová. Dozvíš se, o co se jedná, jak se můžeš zapojit, jak se přihlásit,...
  • Vlajková etiketa vol. 2 - jedno Vezírovo povídání o vlajkách Ti nestačilo, tak si letos můžeš přijít pro nášup! Program je vhodnější spíše pro ty, kteří se zůčastnili první přednášky - tentokrát se půjde do větší hloubky, do větších detailů.
  • Na pokec o roverech - pozvání na sraz přijal člen Roverského odboru Jakub Varga - Koudy, který přednese zajímavou přednášku o reginálním roveringu a zároveň zodpoví všechny Tvé dotazy o této výchovné kategorii Junáka.
Součástí podzimního srazu je také tradiční ples, jehož téma tentokráte bude První republika! Už teď se těšíme na Vaše přenádherné kostýmy :-)

Další informace budou průběžně zveřejňovány zde, v Kapitánské poště a na Facebooku.

Těšíme se na Vás!
Přípravný tým srazů VS