Kategorie: Informace o srazech vodních skautů

Informační suma-sumárum k podzimnímu srazu v Havlíčkově Brodě

Informační suma-sumárum k podzimnímu srazu v Havlíčkově BroděPodzimní srazVšechny informace o podzimním srazu v Havlíčkově Brodě – uceleně, přehledně a na jednom místě!

Ještě týden a všichni se sejdeme na podzimním srazu v Havlíčkově Brodě, a tudíž ti přinášíme již tradiční informační resumé – takže čti a pamatuj :)

Kdy a kde: 20. – 22. 11. 2015 na Základní a mateřské škole Wolkerova 2941 v Havlíčkově Brodě

• Základna bude přístupná od 18:00, registrace začíná v 18:30,
  • páteční večeře se bude vydávat od 19:00 do 21:00,
  • program začíná v pátek ve 20:00 a končí v neděli ve 12:00, následuje oběd.

S sebou: spacák, karimatku, kroj, doplatek 150 Kč (pokud jsi uhradil zálohu, jinak 400 Kč), oblečení a dobrou obuv podle zvolených programů, přezůvky do školy, kostým na Vodnický bál a cenu do tomboly za přístav/výpravu, kytary nebo jiný hudební nástroj.

Strava: 3 jídla denně od páteční večeře do nedělního oběda, svačiny vlastní (bufet letos nebude provozován).

Doprava na sraz:

• AUTEM:

Na mapce je vchod do školy označen zeleným puntíkem, vedou k němu dvě hlavní příjezdové cesty. Do Havlíčkova brodu přijedeš po Masarykově nebo se na ni napojíš. Můžeš se pak vydat po červené, tedy odbočit na Zahradického, poté doleva na Sídliště Pražská a doprava na Wolkerovu a jsi na místě. Nebo se vydáš modrou trasou, kdy z Masarykovy odbočíš na Husovu, doprava na Šubrtovu a doleva na Wolkerovu. Parkování je možné v přilehlých ulicích.

Mapa do HavlBrodu

• AUTOBUSEM, VLAKEM:

Autobusem dojedeš do Havlíčkova Brodu na dopravní terminál, v jehož těsné blízkosti se nachází i vlakové nádraží. Ke škole je to necelé tři kilometry pěší chůzí podle mapky. Dopomoct si můžeš i městskou hromadnou dopravou – poblíž školy je autobusová zastávka Zahradnického, o něco dále pak Šubrtova, Sídliště Pražská, Pražská, VÚB, Výšina nebo Penny Market.

Mapa pěšky v HavlBrodě

K programu:

Co se týče programu, tak dochází k drobné změně. Pozvání na sraz přijal účastník projektu Japonsko Škodovkou Jakub Pejcal – Boby a povypráví o své cestě na Jamboree 2016 v Japonsku!

Letáček Japonsko Škodovkou

Tento vzácný host nám trochu zahýbal s programem – jeho aktualizovanou verzi najdeš v odkazu níže a bude ti také zaslána na mail.

• Aktuální rozpis programu nalezneš zde (pdf verze zde),  detaily jednotlivých bloků pak v článku zde.
  • Srazu se zúčastní prodejna JUN – můžeš si nakoupit vše potřebné. Přesnou dobu jejich přítomnosti na srazu ještě upřesníme.
  • Pokud se chceš samostatně sejít s lidmi ze svého kraje, máš na to prostor v pátek večer – organizace setkání je na krajských kapitánech.
  • Program Japonsko Škodovkou - bude probíhat v sobotu od 16:00 do 17:30, vstupné je dobrovolné.
  • Pro účastníky výletu na hrad Lipnice – společná doprava na hrad auty (bližší informace na místě).
  • Pro účastníky programu vzdělávací komise – půjde o pracovní schůzku a rozdělení úkolů.
  • Pro účastníky programu Vedu oddíl sám – jedná se o diskuzi a výměnu zkušeností, takže žádnou prezentaci nečekejte. Diskuze bude tak plodná, jak si ji sami uděláte, proto si připravte své dotazy, náměty, připomínky a postřehy na toto téma.
  • Ples se bude konat cca 2 km cesty od školy – doprava na něj je ve tvé režii (pěšky nebo vlastními auty). Nezapomeňte vodnické kostýmy a cenu do tomboly za přístav/výpravu.
  • Večerní klid platí od půlnoci. Probíhající kytarohraní, které by dále mohlo rušit spánek ostatních, bude po této době ukončeno nebo v případě zájmu přesunuto – bližší informace se dozvíte přímo na srazu.

Samozřejmě nadále platí následující:

• Nekouřím a nepiji alkohol v celém areálu školy.
  • Dodržuji noční klid (00:00 – 7:00) a neruším spánek ostatních.
  • Ve škole se přezouvám.
  • Domácí mazlíčky nechám doma.
  • Stále mám na paměti skautský zákon, heslo a slib a řídím se jimi.

Těšíme se na Vás! :)

Přípravný tým srazů VS