Kategorie: Informace o srazech vodních skautů

Hodnocení podzimního srazu VS 2015 - Havlíčkův Brod a sbírka fotografií

Hodnocení podzimního srazu VS 2015 - Havlíčkův Brod a sbírka fotografiíPodzimní sraz Do 6. prosince máte možnost hodnotit podzimní sraz v Havlíčkově Brodě.

Podzimní sraz v Havlíčkově Brodě je za námi a my doufáme, že se Vám líbil a že jste si jej pořádně užili :)

Na konci srazu probíhalo hodnocení, co se Vám líbilo či nelíbilo, co byste chtěli změnit, zachovat nebo poupravit, co nám chválíte a co naopak káráte. Pokud byste si ještě vzpomněli na něco, co stojí za zmínku a máme s tím počítat při přípravě následujícího srazu, máte ještě možnost nám to sdělit v následujícím dotazníku, který naleznete zde. Za vaše připomínky a podněty Vám mnohokrát děkujeme :)

Mnoho z Vás na srazu fotografovalo. Rádi bychom ze všech fotografií utvořili společnou galerii, takže pokud Vám nevadí poskytnout své fotky, odesílejte je na mail zatloukalova.s91(a)gmail.com.

Mnohokrát děkujeme a těšíme se na Vás na dalším srazu K+K, tentokrát ve Znojmě!

Přípravný tým srazů VS